تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

شاید خودکار ARC در ظاهر به طور خنده داری بزرگ باشد اما بهترین گزینه برای بیماران مبتلا به پارکینسون جهت نوشتن می باشد.این خودکار توسط گروهی از دانشجویان کالج سلطنتی بریتانیا و کالج امپریال لندن برای یاری دادن به بیماران پارکینسونی طراحی شده است.بیماری‌ پارکینسون‌ یک‌ بیماری‌ دستگاه‌ عصبی‌ مرکزی‌ در سالمندان است که‌ مشخصه‌ آن‌ سفتی‌ عضلانی‌ پیشرونده‌ تدریجی‌، لرزش‌ و از دست‌ رفتن‌ مهارت‌های‌ حرکتی‌ می باشد‌. این‌ اختلال‌ هنگامی‌ رخ‌ می‌دهد که‌ نواحی‌ خاصی‌ از مغز توانایی‌ خود را در تولید دوپامین‌ (یکی‌ از ناقل های عصبی‌ در مغز) از دست‌ می‌دهند.

لرزش دست این بیماران باعث ایجاد مشکل در نوشتن می شود و اینجاست که خودکار ARC به کمک آنها می شتابد.ویبراتور (لرزاننده) های به کار رفته در این وسیله باعث ایجاد  کنترل بیشتر در دست بیمار می شود. به علاوه، در پس اندازه ی بزرگ این وسیله هم دلیلی نهفته است. حجم زیاد این خودکار باعث می شود تا راحت تر آن را در دست بگیریم.

Lucy Jung ،رهبر این گروه، اذعان کرده است:
هدف اصلی گروه ما ساختن خودکار برای بیماران مبتلا به پارکینسون نبود.هدف ما این بود که یک دستگاه شبیه ساز پارکینسون بسازیم تا راه حلی برای این مشکل بیابیم.
Lucy Jung و گروهش در فکر پروژه های دیگری هم هستند.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین