تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

فیسبوک یکپارچه سازی اپلیکیشن خود با واتس اپ را آغاز کرد

 سال گذشته فیسبوک با قیمت تمام شده ی حدودا ۲۲ میلیارد دلار، واتس اپ را از آن خود نمود. حال به نظر می رسد که کم کم زمانش فرا رسیده تا شاهد ادغام و یکپارچگی های این دو اپلیکیشن و سرویس باشیم.

 در نسخه جدید اپلیکیشن فیسبوک با شماره  ۳۱٫۰٫۰٫۷٫۱۳، کلیدی اضافه شده تا به راحتی بتوانند محتوای مورد نظر خودشان را برای مخاطبین خود در واتس اپ، یک راست از اپلیکیشن فیسبوک ارسال نمایند.
این قابلیت هنوز برای کاربران عادی ظاهر نشده و صرفا افرادی که به نسخه های بتای اپلیکیشن فیسبوک دسترسی دارند می توانند از آن بهره جویند.


سال گذشته و زمانی که فیسبوک توانست اپلیکیشن واتس اپ را به دست آورد، اعلام نمود که این سرویس همچنان به شکل جداگانه و مستقل از فیسبوک اداره خواهد شد اما حالا به نظر می رسد زمانش فرا رسیده تا شاهد یکپارچه شدن اپلیکیشن های هر دو سرویس باشیم. هدف فیسبوک از این کار این است که سرویس واتس اپ و استفاده از اپلیکیشن خودش را محبوب تر نموده و بعدا نیز از طریق آگهی هایی که در اپ فیسبوک به فروش می رساند، درآمد بیشتری کسب کند.
همانگونه که اطلاع دارید، جدیدا تماس صوتی نیز از طریق اپلیکیشن واتس اپ فراهم گشته و شایع شده که فیسبوک تمایل دارد در اپ مستقل خود نیز این امکان را برای کاربران این شبکه اجتماعی گسترده، فراهم آورد. در مجموع، این صرفا یک شروع بوده و در آینده نزدیک شاهد ادغامات بیشتر اپلیکیشن های دو سرویس با هم خواهیم بود.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین