تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

 جمعه ی هفته ی گذشته وب سایت Product Hunt خبر از سرویس آنلاین مرموزی با عنوان Composer داد که توجه بسیاری از افراد را به خود جلب نمود. این سرویس که از نظر عملکرد و کارایی شباهت های زیادی با گوگل داکس و همینطور Evernote داشت، اندکی پس از معرفی شدن توسط وب سایت مذکور از دسترس کاربران خارج گشت تا جزئیات بیشتری در موردش فاش نشود.

 Composer طبق گفته ی کسانی که توانسته اند از آن استفاده نمایند ابزاری بوده برای یادداشت برداری که به چند کاربر اجازه می داده یک سند را با یکدیگر به اشتراک گذاشته و به صورت همزمان به ویرایش آن بپردازند. ضمناً سرویس مذکور صاحبان اشتراک دراپ باکس را قادر می ساخته بدون نیاز به ویرایشگرهای متنی شخص ثالث رایج، مستقیماً در اکانت خود به ایجاد سند پرداخته و در آنها تغییرات مورد نیاز را پدید بیاورند.
شواهد به وضوح نشان می دادند Composer بر روی سرورهایی میزبانی می گردد که به دامنه ی Dropbox.com هم خدمات می دهند و از همین رو مشخص بود که سرویس در حال توسعه ی کمپانی مورد بحث که احتمالاً تلاش می شد از توجه رسانه ها دور بماند لو رفته و در واقع راز بزرگ دراپ باکس فاش شده است.
در همین راستا روز گذشته Ilya Fushman، مدیر بخش محصولات دراپ باکس، طی مصاحبه ای عاقبت به گمانه زنی ها خاتمه داد و رسماً تائید نمود که Composer متعلق به شرکت آنها بوده و یکی از دستاوردهایی به حساب می آید که اخیراً وارد فاز آزمایشی شده است.
Fushman در گفتگوی خود با Business Insider می افزاید: “ما همواره در حال تست کردن محصولات جدیدی هستیم و همیشه بر روی سرویسهای تازه ای کار می کنیم و این نیز یکی از آنهاست. اینکه Composer‌ توجه Product Hunt را به خود جلب کرده خبر بسیار خوبی به حساب می آید و منتظر ابزارها و خدمات جدید دیگری در همین زمینه نیز باشید.”
علیرغم تمام این صحبت ها وی حاضر نشده تاریخ شروع به کار سرویس جدید دراپ باکس را فاش نماید و می گوید به صورت معمول وقتی موردی مانند Composer در دست توسعه است توسط هزاران کاربر تحت بررسی قرار می گیرد تا ضمن بهینه سازی های موثر تمام مشکلات موجود در آن نیز شناسایی شوند.
ویرایش اسناد و همکاری بر روی آنها به صورت گروهی یکی از حوزه هایی محسوب می شود که اخیراً دراپ باکس توجه ویژه ای به آن داشته است. تقریباً حدود یکسال پیش آنها استارتاپی با عنوان Hackpad که نرم افزارهایی مشابه Composer را دست توسعه داشت خریداری کردند، پس از آن نیز به سراغ CloudOn رفتند که فعالیت اصلی اش در رابطه با اپلیکیشن های موبایلی ویرایش اسناد بود و حالا رفته رفته به نظر می آید این خریدها در حال به ثمر نشستن هستند.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین