تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

اگرچه نام اپل همواره در صدر جدول آماری «رضایت مندی مشتری» در نظرسنجی های مختلف درخشیده،‌ اما بر اساس نظرسنجی SurveyMonkey، این بار سامسونگ است که در رقابت این دو شرکت، عنوان «وفاداری مشتری» را از آن خود نموده است.
این سرویس نظرسنجی آنلاین پس از بررسی نظر ۵۰۰۰ شرکت کننده در سه ماهه پایانی سال ۲۰۱۴، مشخص کرد که اپل و سامسونگ هر دو در صدر جدول وفاداری مشتری در میان سایر شرکت های تکنولوژی و نرم افزاری هستند.
در حالی که نمودار وفاداری مشتریان، ۱۹ امتیاز را به شکل میانگین برای سایر شرکت ها در نظر گرفته، این اپل است که با ۲۸ امتیاز و سپس در جایگاه نخست نیز سامسونگ با ۳۵ امتیاز قرار گرفته اند.
از مایکروسافت می توان به عنوان شکست خورده ترین شرکت (بزرگ) در این نظرسنجی یاد کرد، این کمپانی موفق به کسب امتیاز منفی ۸ شده است. تلکام نیز و برخی دیگر از شرکت های ارائه دهنده شبکه های کابلی، آماری بدتر،‌ یعنی منفی ۱۷ را کسب نموده اند.
در نظرسنجی دیگری که رضایتمندی مشتریان را می سنجد، SurveyMonkey گزارش می دهد که این بار اپل با امتیاز ۴۱ درصد و سامسونگ هم امتیاز ۲۵ درصدی را کسب کرده و در ادامه مایکروسافت توانسته ۱۹ درصد رضایت مشتریان را برآورده سازد.

 


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین