تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

در دنياي امروز ساعت هاي هوشمند به علت کم حجم بودن در ميان مردم طرفداراني پيدا کرده است که اين امر باعث رقابت ميان شرکت هاي توليدکننده اين گونه ساعت ها شده است از جمله اين ساعت ها Asus ZenWatch است که طرفدارن خاص خود را دارد.

روز به روز ساعت های هوشمند بازارهاي جهاني را به تصرف خود در مي آورند، اين در حالي است که مردم اين کره خاکي علاقه وافري به اين نوع ساعت ها نشان مي دهند و اين امر مزيد بر علت شده تا غول هاي بزرگ توليدکننده تلفن هاي همراه رقابت خود را براي توليد اين گونه ساعت هاي هوشمند افزايش دهند. از جمله توليد کنندگان اين گونه ساعت هاي هوشمند asus مي باشد که به تازگي  ساعت هوشمند Asus ZenWatch را روانه بازار کرده است. در زير  اطلاعاتي را  در رابطه با اين ساعت هوشمند براي شما بينندگان قرار داده ايم که اميدواريم مورد پسند شما قرار گيرد.

طراحی
هر کسی ذن واچ را برای اولین بار دید، شگفت زده شد، حتی بیشتر از دیدن Moto 360. این ساعت با آدم حرف می زند و ایسوس در طراحی آن به تمام معنا گل کاشته. در حقیقت طراحی ذن واچ است که  آن را از دیگر ساعت ها متمایز می سازد و به آن شخصیت می بخشد. ذن واچ ساعتی است که دوست دارید آن را روی دست خود ببندید، حتی بدون این که به قابلیت هایش اهمیت بدهید. اگر بخواهیم کیفیت ساخت ذن واچ را توصیف کنیم، آن را در رتبه اول تمام ساعت هایی که تا به حال بررسی کرده ایم، قرار می دهیم. از مواد با کیفیتی در بدنه آن استفاده شده که علاوه بر استحکام، حس یک محصول بسیار لوکس را به شما می دهد. ظرافت و دقت وسواس گونه ای نیز در کنار هم قرار دادن قطعات دیده می شود. البته می توان شباهت هایی را بین طراحی این ساعت و اپل واچ دید اما هر کدام برای خود شخصیت جداگانه ای دارند.

 

ساعت، بدنه ای فلزی دارد و دور آن با نواری مسی رنگ پوشیده شده است. خود ایسوس این رنگ را طلایی رُزی (Rose Gold) می نامد. ساعت، ضخامت و وزن کمی دارد و نسبت به دیگر رقبا از شرایط مطلوبی برخوردار است. دیگر از دکمه ها و چراغ های عجیب و غریب زیر ساعت هم خبری نیست. همه کارها با صفحه لمسی صورت می گیرند و فقط یک دکمه سخت افزاری آن هم در زیر دستگاه برای مواقع اضطراری در نظر گرفته شده است. بگذارید کم تر تعریف کنیم. اگرچه طراحی ساعت بسیار زیباست، اما نمایشگر حاشیه زیادی دارد. دور نمایشگر توسط یک بخش خاکستری رنگ که دارای الگویی با خطوط راه راه است پوشیده شده که ظرافت دستگاه و دقت ایسوس را نشان می دهد اما بهتر بود این حاشیه کمتر می شد. اما برسیم به بند ذن واچ. ایسوس از چرم ایتالیایی برای بند ذن واچ استفاده کرده است. این بند احساسی عالی به شما می دهد و با بستن ساعت، راحتی را برای مچ شما به ارمغان می آورد. اندازه ساعت نیز مناسب است و به راحتی روی مچ های کوچک و بزرگ جا می شود.
بند
مدلی که در اختیار ما قرار داشت، به بند قهوه ای خوشرنگی مجهز بود. بندهای دیگری نیز به رنگ های قهوه ای روشن، آجری و قهوه ای سوخته برای آن موجود هستند. ذن واچ از بند با استاندارد ۲۲ میلیمتر پشتیبانی می کند و می توانید بندهای دیگر را نیز روی آن نصب کنید. البته ما بعید می دانیم شما بند اصلی ذن واچ را دوست نداشته باشید. برای راحتی بیشتر، ایسوس از بند قفل دار استفاده کرده است. تنها با فشردن یک دکمه، بند ساعت باز می شود. تعیین درجه آزادی بند نیز با قفل متحرک امکان پذیر شده است. روی قفل، فلز برس خورده ای قرار دارد که رویش نوشته ASUS.

 

کار ایسوس قابل تحسین است. ما دوست داشتیم بند چرمی، نرم تر بود، مانند بند موتو ۳۶۰. بند ذن واچ کمی سفت است. سخت بودن بند و قفل پیوسته ای که همواره دو بند را به هم متصل نگه می دارد باعث می شود نتوانید ساعت را به صورت تخت قرار دهید و همواره مجبور خواهید شد آن را از کنار روی میز بگذارید. البته قفل باز می شود اما تأثیری در نحوه قرار گیری ساعت ندارد. در نهایت باید بگوییم ایسوس در طراحی ذن واچ عالی عمل کرده و می توانیم از آن به عنوان یکی از بهترین طراحی ها بین ساعت های هوشمند یاد کنیم. ما شیفته طراحی ذن واچ شدیم. جالب است که این ساعت با چنین طراحی و مواد بسیار با کیفیتی در کشورهای خارجی به قیمت ۱۹۹ دلار به فروش می رسد و در آنجا ارزش خرید بالایی دارد.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین