تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

سینماگران معمولا برای ضبط برخی سکانس های مشکل، از تکنیک فیلمبرداری معکوس استفاده می کنند و Reverse Movie FX اپلیکیشنی است که توانایی ساخت چنین صحنه هایی را به موبایل های شما می آورد.
فیلم برداری معکوس بدین معناست که شما صحنه ای را در حالت عادی ضبط و در حالت معکوس، پخشش خواهید کرد. مثلا از یک لیوان آب پرتقال در حال خالی شدن فیلم می گیرید و سپس با پخش آن در حالت معکوس، خواهید دید که آب میوه به درون لیوان باز خواهد گشت.

ایده ها برای ضبط چنین ویدئوهایی فراوانند. فقط باید ذهن خلاقی داشته باشید و آنها را در مسیر درست به کار بگیرید. Reverse Movie FX به غیر از معکوس کردن ویدئوهای شما، می تواند برای چاشنی کار به آن موسیقی هم اضافه کند.
ضمنا لازم نیست که حتما ویدئو را در همان لحظه ضبط کنید، بلکه قادرید تمام ویدئوهای موجود در گالری موبایلتان را نیز با این اپلیکیشن معکوس کنید. فایل خروجی اپلیکیشن نیز به صورت ویدئوی معکوس و اصلی یا برعکس این حالت، یعنی ویدئوی اصلی و معکوس قابل پخش و ذخیره خواهد بود.
اشتراک گذاری ویدئوها از طریق ایمیل و شبکه های اجتماعی از دیگر قابلیت های Reverse Movie FX به حساب می آیند. اگر به ساختن ویدئوهای خلاقانه علاقه مندید، Reverse Movie FX را دانلود کرده و دوستانتان را با قابلیت های آن شگفت زده کنید.

    Reverse Movie FX - magic video
    سازنده : Bizo Mobile
    سیستم عامل : اندروید
    حجم : 34 مگابایت


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین