تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

یک موسسه مشاوره امنیتی در مورد سوءاستفاده از کارت های گرافیک جدید برای حمله به رایانه‌ها هشدار داده است.
در گزارش تازه خود هشدار داده که استاندارد تازه Web Graphics Library یا (WebGL) در برابر حملات موسوم به denial of service یا (DoS) آسیب پذیر است و همین طور با استفاده از آن می توان اطلاعات مورد نظر را به سرقت برد.
WebGL استاندارد جدیدی است که به مرورگرهای اینترنتی امکان می دهد از یک رابط سخت افزاری سه بعدی موسوم به OpenGL در محیط HTML5 استفاده کنند. با توجه به اینکه WebGL در نسخه های جدید مرورگرهای فایرفاکس، سفری و کروم گنجانده شده خطر کاربران وب و اینترنت را به طور جدی تهدید می کند.
بسیاری از کاربران هم از WebGL به عنوان جایگزینی متن باز به جای نرم افزار فلش استفاده می کنند و همین مساله خطر سوءاستفاده را باز هم افزایش داده است.
علیرغم هشدارهای داده شده هنوز راه حلی برای این مشکل وجود ندارد و به نظر می رسد سریع ترین راه حل به روزرسانی مرورگرهای اینترنتی باشد.

 


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین