تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

با حرفهایی که در مورد آمدن ویندوز۱۰ در آینده است ، فراموش کردن هر آنچه درباره ویندوز ۷ و تعداد کامپیوتر هایی که در بیرون از ویندوز ۷ استفاده می کنند زیاد سخت به نظر نمی رسد .چرا که ویندوز ۱۰ به نظر ویندوز ۷ را تکمیل کرده است.مایکروسافت تمرکز خود را برای متقاعد ساختن کاربران از استفاده ویندوز ۱۰ همان گونه که برای ویندوز ۸ انجام داد ،معطوف ساخته است.

 در این میان هرچند شرکت مایکروسافت به پشتیبانی اصلی خود از ویندوز ۷ از فردا پایان خواهد داد ،ولی این به این معنی است که سیستم عامل پیر(ویندوز ۷) دیگر ویژگی های جدیدی دریافت نخواهد کرد ، یا هر گونه تغییرات طراحی یا امسال آن دیگر ارائه نخواهد شد.ولی با این حال ویندوز ۷ تا ۱۴ ژانویه ۲۰۲۰ از نظر امنیتی به روز رسانی خواهد شد.با پایان دادن به پشتیبانی اصلی از ویندوز ۷ ،تلفن های افتخاری و پشتیبانی آنلاین مایکروسافت از ویندوز ۷ دیگر قابل دسترسی نخواهد بود.
سال گذشته مایکروسافت تمام حمایت و پشتیبانی خود از ویندوز Xp را پایان داد.اماسیستم عاملی که در سال ۲۰۰۱ راه اندازی شد ،هنوزهم بخش عمده ای از کاربران کامپیوتر از آن استفاده می کنند.رایانه های شخصی که از ویندوز ۸ یا ۸٫۱ استفاده می کنند سهم زیادی از بازار را ندارند.واین برای مایکروسافت شاید برای یک ارائه موفق برای ویندوز۱۰ در پاییز ۲۰۱۵ بهتر باشد.در واقع، به نظر می رسد بسیاری از کاربران ویندوز ۷ ،ویندوز ۸ و۸٫۱  را دور زده و به طرف ویندوز ۱۰ حرکت کنند.
بنابراین در حال حاضر اساس ویندوز ۷ باقی خواهد ماند ،البته بدون هیچ تغییری در آینده به جز وصله های امنیتی که تا پنج سال دیگر پشتیبانی خواهند شد. در اصل هدف اصلی مایکروسافت به صورت مخفیانه می تواند دور زدن ویندوز ۸ باشد و کاربران ویندوز ۷ به طور مستقیم با ارائه ویندوز ۱۰ به طرفش بروند.

 


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین