تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

اگر روزی به شهر نیویورک آمریکا سفر کنید و در یکی از هتل های مدرن این شهر اقامت کنید قادر خواهید بود که به جای کارت اعتباری یا کلید ، از گوشی هوشمند برای باز کردن در اتاق خود استفاده کنید.

یکی از شرکت های فعال در زمینه تکنولوژی هتل ها اخیرا یک سیستمی را طراحی کرده است که به کمک یک عدد گوشی هوشمند و یک برنامه مخصوص که در این گوشی نصب می شود می توان در اتاق را باز و قفل کرد و از باز یا بسته بودن در اطلاع پیدا کنید.
شاید منتظر بودن طولانی در صف برای گرفتن کلید از پذیرش هتل و پیدا کردن آن ، کاری بیهوده و وقت تلف کردنی باشد اما مشتریان این هتل ها می توانند علاوه بر این کار ، هزینه های مربوط به اتاق خود را نیز پرداخت کنند.
طبق گفته ی مدیر عامل شرکت سازنده این تکنولوژی ، این ویژگی قرار است در آینده به عنوان یک استاندار در صنعت هتل داری تبدیل شود و کلید دیگر از هتل ها منسوخ شود ، این تکنولوژی برای اولین بار در جهان استفاده می شود و قرار است در آینده به عنوان یک برنامه مدیریت هتل استفاده شود.
این تکنولوژی با کمک بلوتوث اجرا می شود که برای استفاده از آن باید گوشی شما آیفون ۴S یا مدل های بالاتر باشد یا بر روی گوشی هایی که از اندروید ۴٫۳ استفاده می کنند نیز قابل اجرا است. اتصال به بلوتوث نیز به کمک یک سنسور که در روی درب اتاق کار گذاشته عمل می کند و درب های اتاق نیز به کمک قدرت باتری قفل و بسته می شوند.
این تکنولوژی کمک بسیار زیادی در صرفه جویی در وقت و هزینه مسافران در این هتل ها خواهد شد ، و این ایده نیز ممکن است مسافران زیادی را برای تجربه این کار به سوی بکشاند.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین