تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

دهمین دوره مسابقات بین المللی ربوکاپ آزاد ایران با نام IranOpen فردا سه شنبه ۱۸ فروردین در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران آغاز می شود و تا جمعه ۲۱ فروردین ۹۴ ادامه می یابد.

 سعیدی، روابط عمومی IranOpen گفت: مسابقات امسال از صبح روز سه شنبه ۱۸ فروردین با حضور ستاری (معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری)، میرزاده (رئیس دانشگاه آزاد اسلامی) و سهراب پور (قائم مقام بنیاد ملی نخبگان) در نمایشگاه بین المللی تهران آغاز می شود و پس از آن رقابت تیم های رباتیک دانش آموزی و دانشجویی آغاز می گردد.
وی افزود: برای شرکت در این دوره ۷۳۰ تیم درخواست حضور دادند که از این بین ۳۴۵ تقاضا از ۱۵ کشور پذیرفته شده و در مسابقات حضور خواهند داشت.
بنا به گفتگوی سعیدی، ۳۰۹ تیم از ایران و ۳۶ تیم روبوتیک دیگر از ۱۴ کشور: هلند، سوئیس، کانادا، پاکستان، انگلستان، آلمان، چین، مکزیک، آمریکا، هند، تایلند، مصر، بلژیک و کلمبیا در IranOpen 2015 شرکت خواهند کرد که از این تعداد، ۲۱۰ تیم دانشگاهی هستند.
وی اظهار کرد: دهمین دوره مسابقات IranOpen امسال در ۲۵ لیگ رباتیک برگزار می شود و در پایان، رتبه های اول تا سوم هر لیگ معرفی شده و از آنها تقدیر می گردد. این مسابقات قرار است در ۵ سالن (۶-۷-۸-۹-۲۷) نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شود.
گفتنی است اولین دوره مسابقات ربوکاپ آزاد در سال ۸۵ توسط دانشگاه آزاد قزوین برگزار شد و دوره های دوم تا نهم نیز مانند دوره اول در هفته سوم فروردین ماه سالهای ۸۶ تا ۹۳ اجرایی شدند. IranOpen معتبر ترین مسابقات رباتیک ایران در جهان محسوب می شود.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین