تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

در مراسم معارفه گلکسی S6 در چین، تعداد بسیار زیادی از چینی‌ها (چیزی در حدود 1000 نفر)، حضور یافتند.

دیروز، یکی از روزنامه‌های مطرح چین نوشت: در کنفرانس رونمایی از گوشی گلکسی S6، سامسونگ به نیمی از حاضران برای حضور در مراسم پول پرداخت کرده بود! بر اساس این گزارش، 500 نفری که برای رفتن به معارفه استخدام شدند، اغلب افراد دانشجو و یا دانش‌آموز بوده‌اند و در ازای انجام این کار، مبلغی بیش از 30 یوآن دریافت کرده‌اند تا خود را یک هوادار و یا علاقه‌مند به کمپانی بزرگ سامسونگ خطاب کنند.
و اما در پاسخ به این حاشیه، سامسونگ این ادعا را بی‌اساس و جعلی خواند. این شرکت در ادامه گفت: یافته‌هایمان نشان داده‌ که تحت هیچ شرایطی کسی استخدام نشده یا پولی برای حضور در این رویداد نگرفته است؛ در واقع، این افراد از جمله مصرف‌کنندگان چینی و هواداران این کمپانی یا مقامات صنعت این کشور به شمار بودند.
ممکن است که این داستان یک حقه از سوی کمپانی‌های رقیب باشد. در هر صورت با این‌که این مسئله حواشی خاص خود را به وجود آورد، به نظر می‌رسد که اکنون حل شده است.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین