تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

واتس‌اپ چند روز پیش قابلیت تماس صوتی را برای کاربران اندرویدی فراهم کرد، حال این اپلیکیشن پیام رسان اعلام کرده که با رفع محدودیت‌های نسخه‌ی ویندوزفونی، قابلیت تماس صوتی را برای این دسته از کاربران فراهم خواهد کرد.

در حال حاضر واتس‌اپ قابلیت تماس صوتی را به نسخه‌ی اندرویدی خود اضافه کرده ولی هنوز کاربران iOS به دلیل محدودیت‌های پلتفرم، بروزرسانی را دریافت نکرده‌اند. خبر خوب برای کاربران ویندوزفونی این است که این اپلیکیشن پیام رسان اعلام کرده قابلیت تماس صوتی را برای این دسته از کاربران نیز در آینده‌ای نزدیک فراهم خواهد کرد.
تیم پشتیبانی واتس‌اپ اعلام کرده‌اند که قابلیت تماس صوتی برای پلتفرم ویندوزفون در حال بررسی است و متاسفانه زمان دقیق ارائه‌ی آن نیز مشخص نیست. با اینکه هنوز جزئیات دقیقی در دسترس نیست، اما احتمالا این قابلیت پیش از اینکه به کاربران آی‌اواس ارائه شود، کاربران ویندوزفون آن را دریافت کنند؛ دقیقا مانند نسخه‌ی دسکتاپ این اپلیکیشن پیام رسان که پیش از پلتفرم آی‌او‌اس در اختیار کاربران ویندوز قرار گرفت.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین