تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

مایکروسافت با همکاری دانشگاه فدرال میناس گرایس برزیل در حال تحقیق در خصوص مشکلات ترافیک شبکه است، طی مطالعات و تحقیقات اخیر محققان این کمپانی قادر خواهند بود توسط ویندوز آژور ازدحام ترافیک شبکه را پیش بینی کنند.

مایکروسافت با همکاری دانشگاه فدرال میناس گرایس برزیل بر روی پروژه‌ای جدید کار می‌کند که طی آن قادر هستند توسط ویندوز آژور ترافیک شبکه و ازدحام آن را پیش بینی کنند؛ هدف اصلی از این پروژه، پیش بینی شرایط ترافیک شبکه در ۱۵ دقیقه تا یک ساعت آینده است. به این صورت که پس از پیش‌بینی اگر وضعیت شبکه بغرنج شود سریعا اطلاع رسانی خواهد شد تا شبکه دچار ازدحام نشود.
پروژه‌ی پیش بینی ترافیک شبکه در نظر دارد تا به تمامی ترافیک‌های موجود دسترسی داشته باشد؛ این ترافیک‌ها شامل اطلاعات قبلی ترافیک شبکه و ترافیک فعلی مربوط به حمل و نقل، ترافیک نقشه‌ی بینگ، دوربین‌ها و سنسورهای موجود در جاده‌ها و ترافیک‌ شبکه‌های اجتماعی است. اطلاعات این ترافیک‌ها جهت به دست آوردن راه‌حلی جمع‌آوری خواهند شد؛ در این راه‌حل مسیری را بین نقطه‌ی A و نقطه‌ی B با حداقل توقف پیش بینی خواهد شد که ارای ترافیک و ازدحام کمی است. استفاده از ترافیک‌های پیشین شبکه و ترافیک شبکه‌های اجتماعی هر دو جنبه‌های منحصربفردی از این پروژه هستند.
محققان مایکروسافت از ویندوز آژور به دلیل مقیاس پذیری استثنایی، ظرفیت ذخیره سازی و قدرت محاسباتی بسیار آن استفاده می‌کنند. این ویندوز منبع مناسبی برای فشرده‌سازی اطلاعات حجیم پروژه‌ی پیش بینی ترافیک شبکه به شمار می‌رود؛ و از آنجایی که آژور مبتنی بر پلتفرم ابری است، اجرا شدن سرویس پیش بینی ترافیک شبکه به کاربران این امکان را فراهم می‌کند تا در هر مکان و هر زمانی به آن دسترسی داشته باشند.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین