تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

مایکروسافت اقرار کرد که سال 2012 و زمانی که ویژگی “Do not track” را به طور پیش فرض در اینترنت اکسپلورر 10 به صورت فعال قرار داد، بازخوردهای مثبت فراوانی را دریافت کرده بود، اما این کمپانی در حال حاضر مجبور است به دلیل توافق با استانداردهای جدید، این ویژگی را به طور پیش فرض غیر فعال کند.

یعنی از این پس باید درست به مانند کاری که در کروم و فایرفاکس انجام می‌دادید، این ویژگی را به صورت دستی فعال نمایید. پیش نویس کنسرسیوم جدید W3C) Word Wide Web) در رابطه با ویژگی‌های مرورگرها می‌گوید که فعال یا غیر فعال بودن آن‌ها باید طبق نظر شخصی کاربران باشد.
از این رو ردماند اعلام داشته که هیچ انتخاب دیگری نداشته است. متاسفانه این انتخاب مشکل ساز خواهد شد. به ویژه زمانی که بخواهید از یک سیستم جدید استفاده کنید یا ویندوز خود را به ویندوز 10 آپدیت کرده و سپس از مرورگر پروژه اسپارتان که تابستان امسال می‌آید، بهره ببرید. البته مایکروسافت قول داده که روش فعال کردن این ویژگی را به طور واضح اعلام کند و تنظیمات آن را به ساده‌ترین شکل ممکن در اختیار کاربرانش قرار دهد.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین