تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

بر اساس گزارش‌هایی که از شانگهای چین منتشر شده، کمپانی سامسونگ طی یک اقدام عجیب 500 نفر را استخدام کرد تا در کنفرانس خبری این شرکت که روز جمعه در چین برگزار شد، شرکت کنند و به نوعی طرفدار برای این کمپانی محسوب شوند! سامسونگ این مراسم را برای معرفی پرچم‌داران جدید خود با نام‌های گلکسی S6 و گلکسی S6 اج ترتیب دیده بود که در طی آن 1000 نفر در محل کنفرانس حضور داشتند که 500 نفر از آن‌ها تقلبی بود (یعنی طرفدار محسوب نمی‌شدند و سامسونگ آن‌ها را استخدام کرده بود).

استخدام کننده این ماجرا نیز روی افراد زیر 30 سال تمرکز داشته که شبیه به دانش‌آموز و دانشجو باشند و برای هر فرد مبلغ 3.20 دلار پرداخت شد.
علاوه بر این افراد استخدام شده مجبور بودند تا یک صفحه را در شبکه‌های اجتماعی لایک نمایند و در یک گروه خاص وی‌چت هم عضو شوند که برخی از کاربران از این طریق با کنفرانس خبری سامسونگ آشنا شدند. اما نکته جالب این است که بعد از کنفرانس خبری اغلب این افراد که در واقع هوادار سامسونگ بودند، توسط آی‌فون از محصولات جدید سامسونگ عکاسی می‌کردند!
سامسونگ بعد از یک دوره محبوبیت بسیار زیاد در بازار‌های جهانی، اکنون شرایط متفاوتی را تجربه می‌کند که در واقع استقبال کاربرانش را تا حدودی از دست داده و از طریق چنین اقداماتی تصمیم دارد تا در این زمینه خود را همچنان محبوب نشان دهد. نظر شما در خصوص این اقدام عجیب سامسونگ چیست؟


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین