تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

با اینکه پیش از این شایعه شده بود که شرکت سونی قصد فروش و یا تعطیلی بخش موبایل خود را دارد اما حالا خبر رسیده که این کمپانی می خواهد به کمک زبان طراحی OmniBalance حضور قدرتمند تری در بازار گوشی های هوشمند داشته باشد.

بر اساس گزارش DiGiTimes ، سونی در صدد فروش ۳۸ میلیون گوشی‌هوشمند تا ابتدای آوریل سال آینده بوده و قصد ندارد فروش بیشتری را به دست آورد. این در حالیست که تعداد محصولات فروخته شده‌ی سونی در سال گذشته تا کنون، ۳۹.۲ میلیون بوده و احتمالا دلیل این کار سونی نیز، متمرکز شدن بر روی طراحی و ساختار گوشی‌های هوشمند میان‌رده و پایین‌رده می‌باشد.از سوی دیگر، DiGiTimes معتقد است که سونی، محصولی ۶ اینچی و جدید را در سال جاری معرفی خواهد کرد که می‌تواند سهم زیادی در بازار فروش سونی داشته باشد، اما آیا این محصول جدید، می‌تواند همچون Xperia Z Ultra موفق شود؟

تا کنون سونی، دستگاه‌های هوشمند Xperia E4، Xperia E4g، Xperia M4 Aqua و Xperia Z4 Tablet را برای سال ۲۰۱۵ معرفی کرده و اینطور که به نظر می‌رسد نیز، باید شاهد عرضه‌ی محصولات جدیدتری از سونی در سال ۲۰۱۵، باشیم.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین