تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

شرکت وان پلاس اخیرا نسخه اولیه‌ای از یک سیستم عامل با نام OxigenOS را عرضه کرده که بر پایه اندروید آب‌نبات چوبی ساخته و برای وان پلاس وان بهینه شده است.

اخبار مرتبط به اینکه شرکت قصد بیرون دادن یک سیستم عامل جدید را دارد، ماه ژانویه و درست پس از اینکه به همکاری‌اش با سیانوژن پایان داد، منتشر شد.
در یک پست بلاگی کمپانی رویکردش را چنین توصیف کرده است: “بازگشت به اصول، “سبک و ضروری” با تمرکز بر روی عمر باتری و عملکرد.
شرکت به‌علاوه درباره عملکرد جدیدش چنین گفته است: با ساخت سیستم عامل خودمان، می‌توانیم به سرعت به بازخورد کاربران پاسخ دهیم و برای شما امکان اینکه نقش مهم و اساسی در آینده وان پلاس داشته باشید، فراهم کنیم. هدف ما برای اکسیژن ایجاد آپدیت‌های سریع‌تر، با معناتر و ایجاد خدمات جامع‌تر و گسترده‌تر برای هر یک از کاربران این شرکت است.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین