تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

وزیر ارتباطات در مراسمی که با حضور معاونان و مدیران وزارت ارتباطات و اپراتورهای ارتباطی کشور برگزار شد به ارائه‌ی توضیحاتی درباره سال 1394 پرداخت.

محمود واعظی در صحبت‌های خود ضمن اشاره به موضوعاتی مانند توافقات هسته‌ای اخیر، نامگذاری سال، تحریم‌ها به موضوعاتی مانند کیفیت اینترنت و وضعیت ارتباطات و برنامه پنجم و ششم توسعه اشاره کرد.
وی در بخشی از صحبت‌های خود عنوان کرد: اعتقاد داریم کیفیت اینترنت باید به مراتب بهتر از وضعیت فعلی باشد. اکنون در برخی مناطق به دلیل توسعه شبکه اینترنت تلفن همراه مشکلاتی ایجاد شده که لازم است هرچه سریع‌تر این مشکلات برطرف شود.
واعظی همچنین اظهار کرد: در سال گذشته با تلاش‌هایی که در بخش‌های مختلف صورت گرفت ظرفیت‌های ارتباطی کشور دو برابر شد که ما تلاش داریم امسال همان ظرفیت‌های دو برابر شده را تا سقف دو برابر افزایش دهیم.
وزیر ارتباطات به تعداد کاربران اینترنت کشور اشاره کرد و گفت: در حال حاضر در کشور 8 میلیون کاربر اینترنت داریم که امیدواریم ضریب نفوذ در این بخش به سرعت ارتقاء پیدا کند.
وی ظهار کرد: در حال حاضر 20 میلیون گوشی هوشمند موبایل در دست مردم است که پیش‌بینی‌ها گویای آن است که از این تعداد، هشت میلیون گوشی از اینترنت تلفن همراه استفاده می‌کند که قطعا در سال جاری این رقم افزایش خواهد داشت.
واعظی شبکه ملی اطلاعات را نیز از دیگر برنامه‌های مهمی دانست که در سال 1394 مورد تمرکز قرار خواهد گرفت.
وی همچنین به نزدیک شدن به زمان پایان برنامه‌ی پنجم توسعه اشاره کرد و گفت: لازم است اکنون به فکر برنامه‌ ششم توسعه باشیم و برنامه‌ریزی‌های ما به گونه‌ای باشد که نیازمندی‌های مردم در بخش‌های مختلف را در بر گرفته و برآورده کند.
وزیر ارتباطات همچنین اظهار امیدواری کرد که در قالب برنامه ششم توسعه بتوان تحولی در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات ایجاد کرد، چرا که دنیا به سرعت در حال تغییر است و ما همچنان در برخی بخش‌ها با همان شیوه‌های سنتی خود پیش می‌رویم که لازم است در این موارد حتما تحولاتی ایجاد شود.
واعظی در بخش دیگری از صحبت‌های خود نیز با اشاره به نام‌گذاری صورت گرفته برای سال جاری اظهار کرد: فکر می‌کنم تحقق برنامه‌های دولت در سال گذشته نیز با حمایت گسترده مردم محقق شد که البته لازم است برای دستیابی به این شعار هم دولت و هم مردم تلاش کنند که این شعار دو طرفه باشد.
وزیر ارتباطات همچنین به توافقات اخیر در حوزه انرژی هسته‌ای اشاره کرد و با اشاره به این‌که قرارگرفتن در کنار پنج یا شش قدرت بزرگ دنیا مذاکره به گونه‌ای است که تمام موارد به گونه‌ای باشد که هدف‌گذاری شده باشد، افزود: ما از ابتدا تاکید داشتیم که انرژی صلح‌آمیز هسته‌ای حق تمام ملتها از جمله ایران است و اکنون این موضوع اثبات شده است.

 


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین