تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

طی کنفرانس Google I/O 2014، اعلام شده بود که سیستم‌عامل کروم، به لطف ران‌تایم جدید خود (به اختصار ARC) پشتیبانی محدود از اپلیکیشن‌های اندروید را بدست خواهد آورد. از آن زمان تا کنون تعدادی از اپلیکیشن‌های اندروید راه خود را به کروم نیز باز کردند. اما اکنون بر اساس آخرین اقدام گوگل، شاهد شتاب بیشتر این رویکرد خواهیم بود.

ران‌تایم جدید قادر است از طریق یک ماشین مجازی Dalvik سندباکس شده، کدهای اندروید را با سرعتی نزدیک به حالت بومی به اجرا درآورد. تعداد اپلیکیشن‌های مورد پشتیبانی تا کنون بسیار محدود بوده و تعداد آن به زیر 50 عدد خلاصه می‌شد. با این حال تنها مساله‌ی زمان بر سر بهبود این وضعیت وجود دارد. گوگل به منظور ساده‌سازی هرچه تمام‌تر فرآیند آزمایش نرم‌افزارها بر روی کروم توسط توسعه‌دهندگان، از ابزار جدید خود با نام ARC Welder پرده برداری کرد.
بصورت کلی، کاربر اپلیکیشن ARC Welder را بر روی مرورگر کروم نصب می‌کند و پس از آن قادر خواهد بود فایل zip یا APK اپلیکیشن مورد نظر خود را به آن داده و به اجرای برنامه بپردازد. پس از ارائه‌ی مسیر فایل اجرایی، فرآیندی آغاز خواهد شد که برخی مشخصه‌ها نظیر اجرا در حالت لنداسکیپ یا پرتره، حالت گوشی یا تبلت و تعدادی گزینه‌ی دیگر تعیین خواهد شد. پس از آن با یک اپلیکیشن اندرویدی کاملا اجرایی مواجه خواهید بود که هم بر روی مرورکر گروم و هم بر روی سیستم‌عامل کروم قابل استفاده خواهد بود.
البته باید این مساله را در نظر داشت که تمامی اپلیکیشن‌ها به خوبی با ARC Welder سازگاری ندارند و هدف اصلی این برنامه نه استفاده‌ی روزمره کاربران عادی، بلکه ساده‌سازی کار توسعه‌دهندگان برای آزمایش برنامه‌های قابل انتقال از اندروید به کروم خواهد بود.
دیدگاه شما در این خصوص چیست؟ تصور می‌کنید شتاب گرفتن روند انتقال اپلیکیشن‌های اندروید به سیستم‌عامل کروم، پدیده‌ای با ارزش خواهد بود؟


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین