تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

بی ام دبلیو دسامبر سال گذشته‌ی میلادی اعلام کرد که در نظر دارد تا نمونه‌ی الکتریکی-هیبریدی شماری از خودروهای خود از جمله سری 3 را روانه‌ی بازار کند، اما به نظر می‌رسد خودروساز ایالت باواریا نظر خود را عوض کرده و در آینده شاهد عرضه‌ی نسخه‌ی هیبریدی-الکتریکی تمام مدل‌های تولیدی بی ام دبلیو خواهیم بود.

بی ام دبلیو اعلام کرده بود که به دست آوردن تجربیات لازم از تولید خودروهایی نظیر i8 و i3 در نظر دارد تا فناوری استفاده از موتورهای الکتریکی را به سایر مدل‌های خود نیز انتقال دهد و از این‌رو سری 3 یکی از مدل‌هایی بود که بدین منظور انتخاب شده بود. حال لودویگ ویلیش - مدیر عامل بی ام دبلیو در آمریکای شمالی در گفتگویی با اتوبلاگ این چنین اظهار نظر کرده است:
با معرفی هر مدل جدید توسط بی ام دبلیو، نمونه‌ی الکتریکی-هیبریدی آن نیز در دسترس خواهد بود.
با توجه به اظهار نظر ویلیش می‌توان چنین نتیجه گرفت که بی ام دبلیو از این پس نمونه‌‌ی هیبریدی را نیز به انواع مدل‌های خود اضافه خواهد کرد. ویلیش همچنین به شایعات مطرح شده در خصوص تولید خودرویی با عنوان i5 یا i7 توسط این کمپانی برای رقابت با مدل S تسلا پایان داد. وی وجود چنین خودرویی را کلا تکذیب کرد و گفت که چنین خودرویی وجود خارجی ندارد. وی به این موضوع اشاره کرد که در صورتی که بی ام دبلیو تولید چنین خودرویی را در نظر داشته باشند، چنین موضوعی در آینده‌ی نزدیک روی نخواهد داد.

 


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین