تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

پس از ارائه‌ی آیفون 6 و آیفون 6 پلاس به بازار، انتشار ویدئوهایی نشان داد که نسل جدید گوشی‌هوشمند اپل خم می‌شود. حال Square Trade ویدئویی را منتشر کرده که در آن شاهد تست خمیدگی سه گوشی‌هوشمند پرچمدار وان M9 اچ تی سی، گلکسی S6 و آیفون 6 پلاس هستیم.

پس از آنکه سال گذشته موجی به نام #Bendgate در شبکه‌های اجتماعی و دنیای فناوری به راه افتاد، حساسیت‌هایی در خصوص خم شدن آیفون و سایر پرچمداران موجود در بازار ایجاد شد. پس از این موضوع شاهد انتشار ویدئوهایی از تست خمیدگی سایر گوشی‌های‌هوشمند بودیم. حال ویدئویی منتشر شده که در آن سه گوشی‌هوشمند پرچمدار، شامل وان M9 اچ تی سی، گلکسی S6 اج و آیفون 6 پلاس است. این آزمایش در دو مرحله انجام شده است. مرحله‌ی اول آستانه‌ی خم شدن گوشی را اندازه گرفته و در مرحله‌ی دوم تا شکستن گوشی پیش می‌رود.
ابتدا آیفون 6 پلاس مورد آزمایش قرار می‌گیرد که طی آن این گوشی‌هوشمند که بنابر شنیده‌ها در جیب کاربران نیز خم می‌شد، پس از تحمل حدود ۵۰ کیلوگرم نیرو، دفرمه می‌شود. این گوشی‌هوشمند نتوانست فشاری بیش از ۷۷ کیلوگرم را تحمل کند و در لحظه‌ی وارد شدن این میزان نیرو شکست.
گلکسی S6 اج عملکردی مشابه آیفون 6 پلاس داشت، با این تفاوت که در لحظه‌ی وارد شدن فشار ۵۰ کیلوگرمی و رسیدن به آستانه‌ی خمیدگی، یک لبه‌ی خمیده‌ی صفحه‌ی نمایش ترک بر داشت. هرچند سامسونگ در کلکسی S6 اج از گوریلاگلس 4 استفاده کرده، اما وجود لبه‌های خمیده منجر به آسیب پذیر شدن این گوشی‌هوشمند شده است، بطوریکه در فشار ۶۷.۵ کیلوگرمی شاهد شکسته شدن گوشی هستیم.
در نهایت وان M9 اچ تی‌ سی مورد آزمایش قرار می‌گیرد. این گوشی‌هوشمند در فشار ۵۴.۵ کیلوگرمی خم شد. در آستانه‌ی خمیدگی کلید پاور گوشی که در لبه‌ی راست قرار دارد، از جای خود حرکت کرد که از این‌رو امکان روشن کردن گوشی وجود نداشت.

در پایان باید به این نکته اشاره کرد که شاید در صورت آزمایش گلکسی S6 شاید نتیجه‌ی دیگری رقم می‌خورد، چراکه هیچ یک از گوشی‌های مورد آزمایش جز گلکسی S6 اج دارای لبه‌های خمیده نیست و استفاده از لبه‌ی خمیده خود به خود شکنندگی گلکسی S6 را بالا می‌برد.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین