تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

جمع‌آوری اطلاعات در مراکز درمانی ابولا شرایطی ویژه‌ و نیاز به دستگاهی دارد که در برابر آلودگی‌ها محافظت شده باشد. در این راستا پزشکان این مراکز از شرکت گوگل درخواست کرده‌اند تا برای جمع‌آوری اطلاعات تبلتی بسازد که امکان انتقال ویروس ابولا توسط این دستگاه‌ها وجود نداشته باشد.

گوگل به درخواست پزشکان مراکز درمانی ابولا تصمیم به ساخت تبلتی دارد که در برابر رطوبت، طوفان و شن بویژه برای استفاده در مراکز درمانی کشور آفریقا مقاوم باشد. این تبلت لایه‌ای جداگانه و محافظ در برابر آلودگی‌ها دارد که با قرار دادن دستگاه در مقداری کلر، می‌توان آن را از هرگونه آلودگی پاک کرد. از سوی دیگر برای محل‌هایی که فاقد شبکه هستند گوگل قابلیت برقراری ارتباط بی‌سیم با یک سرور محلی را فراهم کرده است.

پیش از این پزشکان تمامی اطلاعات جمع‌آوری شده و لازم را روی کاغذ‌ یادداشت می‌کردند و سپس مجبور بودند کاغذها را به جهت زدودن آلودگی و ویروس‌ها به طور کامل از بین ببرند. پزشکان این کاغذ‌ها را از محدوده‌ی حفاظت شده به افرادی که وظیفه‌ی از بین بردن آن‌ها را داشتند انتقال می‌دادند. از بین بردن آلودگی‌ها و سوزاندن کاغذ‌ها کاری دشوار بود که به زمان زیادی نیاز داشت و به همین دلیل در مناطقی مانند آفریقا به دلیل شرایط نامساعد جوی و آب‌ و هوا این کار با دشواری‌های دوچندان انجام می‌شد.

این تبلت می‌تواند عامل پیشرفت در چنین مراکز‌ی باشد؛ زیرا به مراحل جمع‌آوری اطلاعات سرعت بخشیده و در نتیجه باعث می‌شود تا به راه‌کارهایی جدیدی برای محافظت در مقابل ویروس‌هایی مانند ابولا دست یافت.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین