تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

اگر به موسیقی علاقمند هستید اما ابزارهای لازم را در اختیار ندارید، از طریق وب‌سایتی که در ادامه به معرفی آن می‌پردازیم می‌توانید ۵ درام مختلف را در اختیار داشته و همچون DJها به ساخت موسیقی مورد نظر خود بپردازید.

وب‌سایت HTML 5 Drum Machine به شما اجازه می‌دهد تا به چند ماشین موسیقی مختلف دسترسی داشته و با ترکیب آن‌ها موزیک مورد نظر خود را بسازید. این وب‌سایت برپایه‌ی HTML5 ساخته شده و از این بابت می‌توان آن را در ابزارهای مختلف با سیستم‌عامل‌های گوناگون از جمله کامپیوتر،‌ تبلت یا گوشی هوشمند اجرا کرد.

هرچند این وب‌سایت است و شما به ابزارهای واقعی موسیقی دسترسی ندارید، اما صدای خروجی و امکانات مجازی که در دسترس شما قرار دارد، بسیار شبیه به نمونه‌های واقعی عمل می‌کنند.

وب‌سایت HTML 5 Drum Machine، پنج کیت مختلف را در اختیارتان قرار می‌دهد: کیت صدا، کیت TR-808، TR-909، Linndrum و Elektron. همچنین امکان تغییر گام و خلق الگوهای ۱۶ مرحله‌ای نیز وجود دارد. در نهایت نیز می‌توانید نتیجه‌ی کار را ذخیره کرده تا در مراجعه بعدی به آن دسترسی داشته باشید. حتی امکان ضبط خروجی در فایل WAV از طریق اپلیکیشن نیز وجود دارد تا بتوانید اثر خود را با دیگران به اشتراک بگذارید.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین