تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

گلکسی اس 6 سامسونگ در بخش طراحی سخت‌افزاری قدمی رو به جلو برای سامسونگ به حساب می‌آید. اما آیا در بخش نرم‌افزاری این دستگاه می‌تواند همراه با تاچ ویز همیشگی حرفی برای گفتن داشته باشد؟ در آزمایش‌های انجام شده، مشخص شده که سامسونگ رابط تاچ ویز را سبک کرده و ظرافت‌هایی نیز به ظاهر آن اضافه کرده است.

تاکنون این رابط کاربری و پوسته استفاده شده برای آن مختص به گوشی گلکسی اس 6 سامسونگ بوده است، اما به تازگی راه‌های غیر رسمی برای امتحان این پوسته جدید بر روی گلکسی نوت 4، گلکسی اس 4 و گلکسی اس 5 همراه با اندروید آبنبات چوبی پیدا شده است. اما دریافت و استفاده از این پوسته به این شرط است که دستگاه شما روت شده باشد.
شروع به کار و استفاده از پوسته‌های جدید آسان است. در ابتدا باید "Lollipop theme enabler" را دانلود کنید، از همان‌جا چند مورد را به درون مسیر System/app و System/etc انتقال دهید. چند خط کد را درون system/etc/floating-feature.xml تغییر دهید و دستگاه خود را ری‌استارت کنید. اگر بتوانید تمام اینکار‌ها را به درستی انجام دهید، اکنون به پوسته‌های جدید سامسونگ دسترسی پیدا خواهید کرد. اگر می‌خواهید شیوه کار دقیق دستیابی به پوسته‌ها را بدانید به انجمن توسعه دهندگان XDA مراجعه کنید.
در پوسته جدید تاچ‌ویز می‌توان منوی اعلانیه‌ها را که از بالا به پایین باز می‌شود اصلاح کرد، ظاهر اپلیکیشن‌های اصلی شبیه به شماره‌گیر، پیام‌رسان، تقویم، تنظیمات دستگاه و حتی فونت‌ها را تغییر داد.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین