تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

گوگل اخیرا اندروید نسخه‌ی ۵.۱ را برای گوشی‌های سری نکسوس ارائه کرده است. به گزارش یکی از توسعه‌دهندگان مشهور XDA و سازنده کرنل محبوب franco.kernel، در این نسخه ویژگی‌های بسیاری ارائه شده که از جمله‌ی آن می‌توان به عملکرد بهتر نکسوس ۶ و همچنین بهبود در مصرف باتری اشاره کرد.

این بروزرسانی جدید هر ۴ هسته چیپ‌ست اسنپ‌دراگون ۸۰۵ را هم‌زمان فعال نگه‌ می‌دارد، در حالی که پیش از این برخی از هسته‌ها به حالت بیکار یا بی‌استفاده قرار می‌گرفتند. بنابراین پردازنده‌ی گوشی می‌تواند از تمام توان همه‌ی هسته‌ها برای پردازش استفاده کرده و کارهای پردازشی را بین‌ آن‌ها تقسیم کند؛ در این حالت میزان کندی و لگ کاهش چشمگیری خواهد داشت. همچنین بهینه‌سازی در ران‌تایمِ ART نیز باعث افزایش کارایی سیستم شده است.
گوگل در مورد عمر شارژ باتری هم تغییراتی در نحوه‌ی پردازش اعمال کرده است؛ به این صورت که انتقال پروسه‌ها از یک هسته به یک هسته‌ی دیگر غیرفعال شده است. روال به این صورت بود که پروسه‌‌ای از هسته‌ی A  به هسته‌ی B  جهت پردازش انتقال می‌یافت و این انتقال به صورت مدام بین هسته‌ها انجام می‌شد. از آنجایی که این کار مصرف باتری را بسیار بالا می‌برد و ویژگی مهمی به نظر نمی‌آمد، گوگل آن را در این بروز رسانی غیر فعال کرد تا مصرف باتری بهینه‌تر شده و شارژ بیشتری را نگه دارد.
 بسیاری از کاربران از زمانی که این بروزرسانی را نصب کرده‌اند، مصرف بهتر باتری توسط گوشی خود را گزارش کرده‌اند. البته هنوز مشخص نیست که گوشی نکسوس ۵ هم به همین صورت تغییرات و عملکرد بهتری را پس از این بروزرسانی دریافت کرده است یا خیر.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین