تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

کمپانی بوئینگ علاوه بر اینکه در زمینه‌ی ساخت انواع هواپیماهای نظامی و غیرنظامی فعالیت می‌کند، در حوزه‌ی ساخت ماهواره‌های ارتباطی و برنامه‌های فضایی نیز دستی بر آتش دارد. شنیده‌ها حاکی است که اپل به‌همراه شماری از کمپانی‌های فعال در حوزه‌ی فناوری درصدد خرید ماهواره‌ی ارتباطی توسعه یافته توسط این کمپانی هستند.

به گزارش رویترز، اپل در نظر دارد تا قراردادی را با بوئینگ به منظور خرید ماهواره‌ی ارتباطی توسعه یافته توسط این کمپانی به امضا برساند. رویترز سایر کمپانی‌های حوزه‌ی فناوری نظیر گوگل، فیس‌بوک و شماری از کمپانی‌های دیگر را نیز در لیست احتمالی خریداران این ماهواره قرار داده و به این نکته اشاره کرده که مذاکرات برای خرید این ماهواره هنوز در مراحل ابتدایی خود قرار داد. بوئینگ حضور یا عدم حضور هیچ یک از کمپانی‌های مورد نظر را در مذاکرات تایید نکرده است.
جیم سیمپسون، قائم مقام بخش شبکه و سیستم‌های فضایی بوئینگ در گفتگو با رویترز اعلام کرده که شماری از کمپانی‌های فعال در حوزه‌ی فناوری در پی گسترش دامنه‌ی اینترنت در سراسر جهان هستند تا از این‌رو بتوانند به رشد خود ادامه دهند. وی در این خصوص گفت:
ایجاد بستری برای اینترنت نیازمند توان عملیاتی بالایی است، از این‌رو ما در پی در دسترس قرار دادن بستری پتابایتی هستیم.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین