تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

مایکروسافت درایور جدیدی برای سرفیس پرو 3 منتشر کرده که چند قابلیت را برای قلم این دستگاه در بخش Surface App که در فروشگاه ویندوز موجود است، فعال می‌کند. پیش از این نام این اپلیکیشن Surface Hub بود.

به تازگی بروزرسانی جدیدی برای سرفیس RT و سرفیس پرو 3 منتشر شده که قابلیت‌هایی را به این دستگاه‌ها اضافه می‌کند. هم‌اکنون برای کسانی که این دو دستگاه را در اختیار دارند، در بخش Window Update، امکان بروزرسانی وجود دارد.
مایکروسافت درباره این بروزرسانی جدید می‌گوید:
امروز درایور جدیدی در قالب بروزرسانی برای تنظیمات قلم سرفیس منتشر شد که قابلیت‌ها و ویژگی‌هایی را در اپلیکیشن Surface موجود در فروشگاه ویندوز، فعال می‌کند. در پاسخ به بازخورد‌های مشتریان درباره این اپلیکیشن، ما چندین مرحله بیشتر برای تنظیم حساسیت فشار به این قلم اضافه کرده‌ایم، تا کاربران امکان شخصی سازی بهتر و کار بهتر با قلم را پیدا کنند. به علاوه، اپلیکیشن Surface اکنون می‌تواند اطلاعات فرمور و درایور سرفیس پرو 3 را مستقیم از طریق همین اپلیکیشن نشان دهد.
اما برای افرادی که سرفیس RT در اختیار دارند نیز بروزرسانی البته با محتویاتی متفاوت منتشر شده است. مایکروسافت درایوری منتشر کرده که تجربه گوش دادن به موسیقی و تماشای ویدیو در این دستگاه را بهتر کرده است و این درایور همچنین می‌تواند به پایداری نرم‌افزاری این دستگاه کمک شایسته‌ای کند


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین