تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

بهره‌گیری از بدنه‌‌ای صاف و بدون پستی و بلندی، اولین قدم در مسیر طراحی و تولید هواپیماهای ضد رادار است. یکی از این هواپیماها، بمب‌افکن B-2 است. انجام ماموریت‌های نظامی، لزوم سوخت‌گیری در آسمان را اجتناب ناپذیر می‌کند، از این‌رو دیدن ساز و کار سوخت‌گیری B-2 در آسمان و نحوه‌ی بازگشت به حالت رادارگریزی جالب توجه خواهد بود.

اولین قدم در راه ساختن هواپیماهای رادارگریز، طراحی بدنه‌ای صاف است تا رادارهای شدمن نتوانند وجود هوایپما را در آسمان تشخیص دهند. اما با توجه به اینکه B-2 به‌عنوان یک هواپیمای ضد رادار بعضا قادر به فرود آمدن برای سوخت‌گیری نیست، از این‌رو باید در آسمان سوخت‌گیری کند. حال آنکه بیرون آمدن لوله‌ای به منظور دریافت سوخت، اصلی‌ترین قابلیت این هواپیما را بی اثر کرده و هر راداری می‌تواند حضور این بمب افکن را در آسمان تشخیص دهد. B-2 پس از پایان سوخت گیری لوله‌ی مربوط را به گونه‌ای در خود جای می‌دهد که هواپیما به شکل معمولی بازگشته و نمی‌توان اثری از سوخت‌گیری روی آن یافت.

برد عملیاتی B-2 با سوخت‌گیری در آسمان به بیش از ۱۸٫۵۰۰ کیلومتر افزایش می‌یابد، یعنی B-2 قادر است با یکبار سوخت‌گیری در آسمان نیمی از محیط کره‌‌ی زمین را روی خط استوا طی کند. این قابلیت ارزش این بمب‌افکن غول آسا را بیش از پیش عیان می‌کند و از این‌رو است که ارتش آمریکا تنها ۲۰ فروند از این بمب‌افکن را در اختیار دارد.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین