تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

بدین منظور، Azure برای تسهیل مدیریت برنامه های کاربردی وب قابل توسعه، طراحی شده است که میزبانی و محیط مدیریت آن در دیتا سنترهای مایکروسافت نگهداری می شوند. ویندوز Azure می تواند برای ساخت، توزیع و ارتقاء برنامه های تحت وب بدون نیاز به نگهداری منابع پرهزینه، که اغلب به دلیل اینکه توسط برنامه های دیگر به کار گرفته شده اند و در دسترس نیستند، استفاده شود. سرویس های وب و برنامه ها می توانند با یک سربار و هزینه کم نوشته شوند و قابلیت های جدید نیز می توانند در حالیکه سیستم درحال اجراست اضافه شوند.
سیستم عامل Azure یک مولفه مرکزی برای شرکت های با پلاتفرم سرویس های Azure می باشد، که شامل لایه های سرویس برنامه، امنیت، انباره و مجازی سازی مجزا و یک محیط توسعه ی دسکتاپ می باشد. یک ویژگی که مدیریت سرویس خودکار نامیده می شود بدون به خطر انداختن, کارایی ارتقاء نرم افزار را تسهیل می کند. امکاناتی مثل تعادل بار (load balancing)، قابلیت کش کردن، تحمل خطا و افزونگی برای اطمینان از در دسترس بودن بالا در این سیستم عامل وجود دارد.

ویندوز Azure رنج گسترده ای از استانداردهای مایکروسافت، پروتکل ها، زبان های برنامه نویسی و پلاتفرم ها را پشتیبانی می کند. مثال هایی برای این مورد می توان از XML ،REST(Representational State Transfer) ،SOAP ،Eclipse ،Ruby ،PHP، و Python نام برد. مولفه های اصلی پلاتفرم سرویس Azure شامل موارد زیر می باشد:
• ویندوز Azure، سرویس میزبانی و مدیریت، انباره مقیاس پذیر، محاسبات و شبکه را پشتیبانی می کند.
• سرویس های SQL که شامل رنج وسیعی از سرویس های پایگاه داده و گزارش گیری می باشد.
• سرویس های NET. که یک نوع پیاده سازی مبتنی بر سرویس از مفاهیم NET Framework. مثل workflow و کنترل دسترسی می باشد.
• سرویس هایی برای اینکه کاربران بتوانند به طور پایدار مستندات، عکس ها، فایل و اطلاعات را از طریق کامپیوترهای شخصی، تلفن ها، برنامه ها و وب سایت های خود ذخیره کنند و به اشتراک بگذارند.
• سرویس های SharePoint و Dynamic CRM برای زمینه کسب و کار، همکاری، و راهکار توسعه ی سریع در Cloud نیز پشتیبانی می شود.
در نهایت می توان گفت پلاتفرم انعطاف پذیر و تعاملی Azure می تواند برای ساخت برنامه های جدید به منظور اجرا از طریق Cloud یا غنی کردن برنامه های موجود با قابلیت های مبتنی بر Cloud استفاده شود. در واقع با فراگیر شدن این تکنولوژی انتظار می رود شاهد تحول ژرفی در برنامه های تحت وب و ارتباط آنها با یکدیگر باشیم.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین