تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

برنامه مذکور به طور داوطلبانه توسط کاربران بر روی گوشی ها نصب می شود و از این طریق می توان کیفیت شبکه های وای – فای و تلفن همراه را تست کرد. برنامه مذکور همچنین می تواند کیفیت ارتباطات شبکه ای را نیز کشف کند.
بررسی ها نشان می دهد تنها در آمریکا ۲۵۰ هزار نفر این برنامه را بر روی گوشی هایشان نصب کرده اند. برنامه یاد شده نشان می دهد سرعت شبکه های نسل چهارم ال تی ای در آمریکا بسیار پایین و به اندازه شبکه های مشابه در فیلیپین و مکزیک است. این سرعت حدود ۷ مگابیت در ثانیه اعلام شده است. سریع ترین شبکه اینترنت با سرعت ۱۰ مگابیت در ثانیه متعلق به تی موبایل است و بدکیفیت ترین خدمات نسل چهارم با سرعت ۲٫۹۴ توسط شرکت کریکت وایرلس ارائه می شود.
در میان کشورهای جهان بهترین سرعت دانلود مربوط به اسپانیا است و شبکه های نسل چهارم کره جنوبی نیز بسیار باکیفیت هستند و تا ۹۵ درصد وعده های داده شده به کاربران را عملی می کنند.

بر همین اساس شبکه های نسل چهارم در مجموع سریع تر از شبکه های وای – فای هستند و در حالی که سرعت اولی در جهان به طور متوسط ۹٫۳ مگابیت در ثانیه است، سرعت دومی یعنی وای – فای به طور متوسط تنها ۴٫۴ مگابیت در ثانیه است.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین