تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

در چاپگر یادشده از یک ماهیتابه برقی همراه با سیستمی استفاده شده که مواد لازم برای تهیه نان را در سطح ماهیتابه برقی توزیع کرده و آن را به اشکال مختلف تهیه می کند.
همراه با این چاپگر نرم افزاری عرضه می شود که به افراد اجازه می دهد نان های خود را به شکل های مختلف طراحی کرده و برای چاپ به چاپگر بسپارند. افراد تنها باید فایل تصویری نان مورد نظرشان را بر روی یک کارت حافظه اس دی کپی کنند و آن را داخل کارت حافظه خوان دستگاه چاپگر قرار دهند و سپس منتظر بمانند تا این چاپگر کار خودش را انجام دهد.
از این طریق حتی می توان نان ها را به شیوه های مختلف تهیه کرد و در آنها رنگ های متفاوتی به کار گرفت. قیمت این دستگاه که  قرار است از ماه جولای عرضه شود ۳۰۰ دلار اعلام شده است.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین