تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

به واسطه اخبار و اطلاعات منتشر شده در هفته های اخیر ، دیگر اطمینان داریم که اپل در حال کار بر روی یک خودروی الکتریکی در قالب پروژه ای با نام رمز تایتان است که بالغ بر ۱۰۰۰ کارمند این شرکت را در یکی از ساختمان‌های نزدیک مقر اصلی اپل در کوپرتینو به خود مشغول کرده است.

امروز وبسایت معتبر اپل اینسایدر (Apple Insider) جزئیات جدیدی از این پروژه را منتشر کرده است. نکات مهم گزارش اپل اینسایدر را در زیر می‌بینید:
• خودروی الکتریکی اپل با نام رمز SG5 شناخته می‌شود.
• این خودرو از مراحل کانسپت (Concept) کاملا عبور کرده است.
• گفته می‌شود که محل دریافت محموله‌های خودروی اپل در «سانی‌ویل» کالیفرنیا قرار دارد. اما شنیده شده که محل اصلی تولید این خودرو در ساختمانی مخفی به نام ۱۷۵ قرار دارد که متعلق به یک شرکت تحقیقات بازار به نام Sixty Eight است. ممکن است شرکت مذکور توسط خود اپل و برای ردگم کردن و مخفی ماندن تولید این خودرو ثبت شده باشد (این اطلاعات را اپل اینسایدر شخصا تأیید نمی‌کند.)
• بسیاری از متخصصین خودروی بازار به استخدام اپل در آمده‌اند؛ مانند افرادی از شرکت مشهور تسلا موتورز.
• به این کارمندان گفته شده که به هنگام وارد شدن به ساختمان نشان خود را عوض کنند تا توجهات را به سمت خود جلب نکند.

اپل هیچگاه گزارش‌های مربوط به تولید یک خودروی الکتریکی را تأیید نکرده است. اما همیشه علاقه به خودرو و صنعت خودرو در گفته‌های مدیران اپل مشهود بوده است. در آخرین مورد، تیم کوک در مصاحبه با شبکه CNBC اذعان داشته که خدمات و تکنولوژی‌های مربوط به خودرو، خانه‌ها و سلامت از اهداف بزرگ آینده اپل خواهد بود.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین