تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

پبل با معرفی نسل جدید ساعت‌هوشمند خود، پبل تایم و قراردادن آن در کیک استارتر برای جذب سرمایه، به‌عنوان موفق‌ترین پروژه‌ی تاریخ کیک استارتر شناخته شد. نکته‌ی جالب توجه در مورد ساعت‌هوشمند پبل، افزایش میزان سرمایه‌گذاری برای تولید این محصول پس از مراسم ۱۸ اسفند ماه اپل است.

به‌نظر می‌رسد انتظار بسیاری از کاربرانی که در پی خرید ساعت‌هوشمند بوده‌اند، پس از معرفی کامل اپل واچ برآورده نشده و این افراد به سراغ خرید نسل جدید ساعت هوشمند پبل رفته‌‌اند. براساس گزارش منتشر شده توسط TechCrunch، میانگین سرمایه‌گذاری در ساعت هوشمند جدید پبل ۶٫۰۰۰ دلار در هر ساعت بود، اما پس از مراسم اپل که اختصاص به معرفی کامل اپل واچ و اعلام قیمت این محصول داشت، میزان سرمایه‌گذاری به ۱۰٫۰۰۰ دلار در هر ساعت رسید. اما این نقطه‌ی پایان نبود و متوسط سرمایه‌گذاری در پروژه‌ی جدید پبل در کیک استارتر دهم مارس به ۱۶٫۰۰۰ دلار در ساعت رسید.

اریک میگیکوفسکی، مدیرعامل و موسس کمپانی پبل در این خصوص می‌گوید:

زمانی که بزرگ‌ترین کمپانی جهان وارد بازاری می‌شود که شما در آن فعالیت می‌کنید، موقعیت کنونی ایجاد شده برای پبل را می‌توان تنها در رویا دید.

شماری از کارشناسان این استقبال را غیرمنتظره نخوانده‌اند، چراکه به اعتقاد این افراد ساعت‌هوشمند اپل اشتیاق در کاربران را برای خرید یک ساعت‌هوشمند افزایش داده است و از این‌رو شاهد استقبال از این محصول در کیک استارتر هستیم، بطوریکه میزان پیش خرید این محصول دو برابر شده است. البته شاید بتوان برآورده نشدن انتظارات شمار دیگری از کاربران را نیز دلیل روی آوردن این افراد به پبل بدانیم.

هنوز تا زمان پایان کمپین جذب سرمایه‌ی پبل زمان زیادی باقی مانده و پبل موفق شده تا زمان مورد نظر ۱۸ میلیون دلار جذب سرمایه کند. ماه گذشته پبل موفق شد یک میلیون دستگاه ساعت‌هوشمند به فروش برساند، حال باید دید اپل چه رکوردی را در زمان عرضه‌ی اپل واچ در ۲۴ آوریل ثبت خواهد کرد.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین