تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

با توجه به تصویری که تازه فاش شده، سونی در پی ساخت گوشی هوشمندی با تمرکز بر دوربین جلو برای گرفتن عکس‌هاس سلفی بهتر از دوربین‌های معمولی در گوشی‌های هوشمند است. نام این دستگاه "Xperia Cosmos" است و  تصویر آن امروز توسط upleaks@ لو رفته است.

در این تصاویر لو رفته از گوشی‌ هوشمند جدید سونی، اندروید ۵، گوشه‌های گرد شده دستگاه و حاشیه‌های کمتر در بخش پایین دستگاه به چشم می‌خورد. اینطور که مشخص شده، کاسمِس از یک دوربین قوی در بخش جلویی همراه با فلشی در کنار آن بهره برده است. همچنین سونی در بخش پایینی گوشی حاشیه را بسیار کمتر از دستگاه‌های معمول خود کرده تا جلوه‌ای زیبا به دستگاه دهد.

upleaks@ مدعی است که گوشی هوشمند Cosmos با پردازنده مدیاتک قدرت گرفته است. اما هیچ اطلاعات دیگری درباره این گوشی هوشمند وجود ندارد، با این حال مشخص است که تمرکز سونی برای ساخت این دستگاه بر روی دوربین جلویی و تصاویر سلفی است. به احتمال زیاد، سونی به زودی این گوشی هوشمند را معرفی کند.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین