تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

گیب آول، یکی از مسئولین مایکروسافت امروز در اکانت توییتر خود خبر از دریافت بیش از یک میلیون بازخورد توسط برنامه Windows Insider ویندوز 10 داد. این مقدار بازخورد، نسخه تحت توسعه ویندوز ۱۰ را به یکی از بزرگترین پروژه‌های آزمایشی در تاریخ این شرکت تبدیل می‌کند.

 این خبر تنها پس از مدتی کوتاه از فاش شدن ساخت ۱۰۰۳۶ ویندوز 10 اعلام شده است. در این ساخت چندین باگ مربوط به برنامه‌های Mail ،People و Calendar رفع شده است.

هنوز نمی‌دانیم که آیا مایکروسافت آخرین بازخوردی که باعث رسیدن ویندوز 10 به مرز 1 میلیون فیدبک شده را مشخص خواهد کرد یا نه. این احتمال وجود دارد که این بازخورد در حقیقت از طریق همین نسخه‌ی فاش شده‌ی جدید ویندوز 10 ارسال شده باشد و جنبه‌ی جالبی به ماجرا دهد.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین