تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

در هفته‌‌ای که گذشت اپل با معرفی رسمی ساعت‌هوشمند خود بسیار خبرساز شد، اما در گردهمایی سالانه‌ی سهامداران اپل، بیش از آنکه به اپل‌واچ پرداخته شود، سهامداران مشتاقانه به دنبال دریافت اطلاعاتی در مورد احتمال خرید تسلا توسط اپل بودند که نشان از اشتیاق این افراد به تحقق این امر داشت.

در جریان برگزاری گردهمایی سالانه‌ی سهامدارن اپل که اندکی پس از معرفی رسمی ساعت‌هوشمند این کمپانی آغاز شد، بسیاری از سهامداران سوالاتی از تیم‌کوک در مورد احتمال خرید تسلا و صحت شایعات مطرح شده در این خصوص پرسیدند. به نظر می‌رسد سهامداران اپل اشتیاق فراوانی برای تحقق این شنیده‌ها دارند.
در ماه‌های گذشته شایعات در مورد احتمال خرید تسلا توسط اپل قوت گرفته است. براساس گزارش‌هایی که منتشر شده، ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا در بهار سال ۲۰۱۳ میلادی دیداری با آدریان پریکا، یکی از مسئولین صاحب نظر اپل در مورد خرید کمپانی‌های دیگر توسط این کمپانی داشته است. اخیرا نیز اخباری در مورد رد و بدل شدن متخصصان بین دو کمپانی مطرح شده است. همچنین باید به شایعاتی در خصوص تولید خودروهای هوشمند توسط اپل برای رقابت با خودروهای هوشمند گوگل اشاره کرد.
شایعه‌ی خرید تسلا توسط اپل زمانی بیشتر به واقعیت نزدیک می‌شود که خود ایلان ماسک نیز دریافت پیشنهاداتی از سوی اپل را تایید کرده، اما اشاره‌ای به جزئیات در این خصوص نکرده است. با توجه به داشتن ۱۸۰ میلیارد دلار پول نقد، خرید کمپانی تسلا برای اپل کار آسانی است، اما خرید کمپانی بزرگ و گران قیمتی نظیر تسلا باید در خفای کامل صورت گیرد تا تاثیری در قیمت سهام این کمپانی نداشته باشد.
با توجه به احداث کارخانه‌ی تولید باتری توسط تسلا و همچنین توسعه‌ی شبکه‌ی شارژ این کمپانی، ارزش تسلا روز به روز بیشتر می‌شود. ایلان ماسک، مدیر جاه‌طلب و توانمند این کمپانی نیز در تلاش است تا طیف خودروهای الکتریکی تولید شده توسط تسلا را افزایش دهد. حال باید دید که آیا در آینده این شایعات رنگ واقعیت به خود می‌گیرند یا خیر. نظر شما در این خصوص چیست؟


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین