تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

پس از عرضه‌ی نسل جدید پرچمداران سامسونگ در کنگره‌ی جهانی موبایل، سامسونگ در نظر دارد تمام گوشی‌های‌هوشمند خود را در سال جاری میلادی با استفاده از مواد با کیفیت و طراحی بهتر روانه‌ی بازار کند تا به روزهای خوش گذشته بازگردد.

به‌نظر می‌رسد در سال جاری میلادی باید در انتظار گوشی‌های‌هوشمندی از سامسونگ باشیم که در ساخت آن‌ها از مواد مرغوب‌تری استفاده شده و همچنین این گوشی‌ها از نظر طراحی زیبا‌تر و باریک‌تر از پیش شده‌اند. سامسونگ محصولات جدید را همراه با فلز و صفحات نمایش با رزولوشن بالا تولید خواهد کرد.
اپل در سه‌ماهه‌ی منتهی به سال ۲۰۱۵ میلادی فصلی رویایی را سپری کرد و حتی براساس برخی از گزارش‌ها این کمپانی پس از سیطره‌ی چندین ساله‌ی سامسونگ، به بزرگ‌ترین تولید کننده‌ی گوشی‌های‌هوشمند در سه‌ماهه‌ی مورد نظر تبدیل شده است. سامسونگ با در پیش گرفتن چنین سیاست‌هایی در نظر دارد تا بار دیگر با قدرت به رقابت با اپل پرداخته و جایگاه پیشین خود را باز پس گیرد.
سامسونگ ابتدا با عرضه‌ی گوشی‌های گلکسی آلفا، اولین محصولات فلزی خود را روانه‌ی بازار کرد و حال پس از گذشت مدت کوتاهی از عرضه‌ی گوشی‌های‌هوشمند گلکسی S6 و S6 اج، اخباری در خصوص تعمیم یافتن این قابلیت به سایر گوشی‌های‌هوشمند سامسونگ نیز به گوش می‌رسد.
جی‌کی شین، مدیرعامل سامسونگ موبایل در این خصوص می‌گوید:
سامسونگ الکترونیکس برای تحکیم و تقویت جایگاه خود به عنوان بزرگ‌ترین تولیدکننده‌ی گوشی‌های‌هوشمند برنامه‌ریزی کرده و در نظر دارد در این راستا گوشی‌های‌هوشمند خود را با کیفیت بهتری روانه‌ی بازار کند.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین