تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

گاهی از ترافیک سنگین کلافه می‌شیم. گاهی خسته‌ایم و چشم‌هایمان برای خواندن کتاب یاری نمی‌کنند. گاهی زندگی آنقدر شلوغ می‌شوه که وقت نمی‌کنیم برای فرزندمان کتاب بخوانیم.

وارهای قصه یادتان هست؟ شهر قصه؟ علیمردان خان؟ شهر موش‌ها یا کدو قلقله زن؟

بچه‌های  نوار از همان نسلی هستند که شب‌ها با صدای قصه‌ی شب به خواب می‌رفتند. هر کدام یکی از قصه‌ها را بیشتر از بقیه دوست دارند و در این مورد هم با هم سر توافق ندارند. یکی به عمق مطلب در شهر قصه اعتقاد دارد و دیگری به فضای شهر موش‌ها. با تمام تفاوت علایق و با وجود گذشت زمان زیادی از آن روزها، همگی در یک موضوع توافق نظر دارند; علاقه به کتاب و گوش دادن به آن.

نوار نگاه مدرنی به رویه‌ی سنتی استفاده از کتاب صوتی در ایران است. در حال حاضر با همکاری دانشگاه تهران در شتابدهنده آواتک حضور دارد و با راهنمایی‌ها و حمایت تعدادی از موفق‌ترین استارت‌آپ‌های ایران،  به تازگی یک اپلیکیشن اندروید عرضه کرده‌اند که با آن می‌توانید به کتاب‌های صوتی گوش دهید.

بچه‌های  نوار معتقدند بسیاری از زمان‌های این زندگی را با کتاب صوتی می‌توان پر کرد. ماندن در صف‌های طولانی، زمان صرف شده در نقل و انتقالات شهری، ترافیک و غیره ، همه و همه جای استفاده از یک کتاب صوتی خوب است که می‌توان در حین انجام این کارهای روزمره از آن بهره‌مند شد.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین