تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

امروز IDC پیش‌بینی خود از آینده‌ی بازار پی‌سی را در قالب یک گزارش جامع ارائه کرده است. براساس این گزارش فروش PC در سال جاری میلادی ۴.۹ درصد کاهش می‌یابد. خبر خوب برای مایکروسافت این است که سال ۲۰۱۶ و ۲۰۱۷ بازار PC کمی رونق خواهد گرفت.

IDC یکی از معتبرترین موسسه‌‌های تحقیق و تحلیل بازار است که در گزارش اخیر خود اعلام کرده امسال بازار پی‌‌سی ۴.۹ درصد کوچک‌تر می‌شود.
در سه ماهه‌ی چهارم ۲۰۱۴ شاهد ۱.۷ درصد رشد بیشتر در مقایسه با پیش‌بینی‌ها بودیم که دلیل اصلی آن نیز محصولات خوبی بود که تاثیر کوتاه مدتی در روند بازار داشتند. پیش‌بینی می‌کنیم در سال ۲۰۱۵ در مجموع ۲۹۳.۱ میلیون دستگاه پی‌سی عرضه شود این میزان عرضه تا سال ۲۰۱۹ به ۲۹۱.۴ میلیون دستگاه خواهد رسید. ارزش بازار پی‌سی در سال ۲۰۱۴ برابر ۲۰۱ میلیارد دلار بود که ۰.۸ درصد کمتر از انتظارهای اولیه رقم خورد. انتظار داریم در سال ۲۰۱۹ با وجود افزایش میزان فروش پی‌سی اما درآمد این بازار به ۱۷۵ میلیارد دلار کاهش یابد.


iCharts
این موضوع باعث می‌شود تا درآمد اینتل نیز سال به سال با کاهش جزئی روبرو شود و قیمت کامپیوترهای شخصی هم روند نزولی طی کنند.
با مطالعه‌ی جدول زیر می‌توانید دید بهتری نسبت به آینده‌ی بازار پی‌سی بدست آورید:


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین