تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

سامسونگ برای تولید صفحه‌ی نمایش خمیده‌ی مورد استفاده در گلکسی S6 اج با Corning همکاری می‌کند. اما گویا محدودیت در تولید صفحه‌ی نمایش دو طرف خمیده‌ی مورد نیاز، عرضه‌ی گلکسی S6 را با مشکلاتی روبرو خواهد کرد.

براساس گزارش‌‌های منتشر شده سامسونگ برای تولید ۸ تا ۸.۵ میلیون شیشه‌ی دو طرف خمیده‌ی مورد نیاز برای تولید گلکسی S6 اج در سه‌ماهه‌ی دوم سال جاری میلادی برنامه‌ریزی کرده است، اما محدودیت‌های موجود در تولید این شیشه، تیراژ تولید را به ۶.۵ میلیون عدد کاهش خواهد داد. به‌نظر می‌رسد سامسونگ برای مقابله با این مشکل و حل آن در پی همکاری با تولیدکنندگان دیگری است.

شیشه‌ی دو طرف خمیده‌ی مورد استفاده در گلکسی S6 اج با استفاده از فرآیند دمادهی سه بعدی توسعه یافته می‌شود. مواد مورد استفاده تا ۸۰۰ درجه‌ی سانتی‌گراد حرارت می‌بینند تا به شکل مورد نظر برسند. شیشه‌ی تولید شده در این پروسه نیز قیمت نسبتا بالایی دارد، بطوریکه براساس شنیده‌ها این شیشه هزینه‌ی ۲۵ دلاری روی دست سامسونگ می‌گذارد.
افزایش میزان تولید گلکسی S6 چندان نیز تعجب آور نیست، چراکه این گوشی‌هوشمند پس ار معرفی توجه بسیاری را به خود جلب کرده و به نظر می‌رسد سامسونگ در نظر دارد تا از این فرصت استفاده کرده و این محصول را در تعداد بالا روانه‌ی بازار کند.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین