تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

تاپ‌گیر و جرمی‌ کلارکسون در هفته‌ای که گذشت بیش از هر زمانی خبرساز شدند. پس از آنکه بی‌بی‌سی فعالیت جرمی کلارکسون، مجری محبوب این برنامه را به دلیل درگیری با کارگردان تاپ‌گیر به حال تعلیق درآورد، حال شماری از هکرهای گروه بی‌نام (Anonymous) بی‌بی‌سی را در صورت عدم بازگشت کلارکسون، تهدید به هک کرده‌‌اند.

فصل بیست و دوم از مستند تلویزیونی تاپ‌گیر را باید جنجالی‌ترین سری این برنامه خواند، چراکه پخش سه قسمت آخر این برنامه را به علت درگیری جرمی کلارکسون و کارگردان این برنامه متوقف کرده و این مجری محبوب را نیز از هرگونه فعالیتی معلق کرده است. پس از انتشار اخبار مربوط به این موضوع، نه‌تنها علاقمندان به حوزه‌ی خودرو، بلکه بسیاری از بینندگان تلویزیونی و علاقمندان به برنامه‌ی تاپ‌گیر، به این موضوع واکنش نشان دادند. بطوریکه کمپین‌های مختلفی نیز در شبکه‌های اجتماعی برای بازگرداندن این شخصیت تشکیل شد؛ شاید تنها، کمپانی‌های خودروسازی از این تصمیم خوشحال شده باشند، چراکه این خودروسازان همیشه هدف تیغ تیز انتقادات کلارکسون بوده‌اند. اما به نظر می‌رسد این داستان وارد مرحله‌ای تازه‌ای شده، چراکه گروهی از هکرها بی‌بی‌سی را تهدید به هک کرده‌اند و خواستار بازگرداندن وی به سرکار خود شده‌‌اند.
این گروه از هکر‌ها که خود را هکر‌های بی‌نام (Anonymous) می‌خوانند، پیامی را به شکل زیر منتشر کرده‌اند:

بی‌بی‌سی عزیز، شما نباید ۳۰۰ میلیون بیننده‌ی تلویزیونی این برنامه را مایوس کنید. ما به شما هشدار می‌دهیم: کلارکسون را بازگردانید، در صورت عدم بازگرداندن وی، حملات DDOS در انتظار شما است.
حال باید دید که واکشن بی‌بی‌سی در این خصوص چیست. گروه هکر‌های بی‌نام شماری از هکرهای ناشناس هستند که رهبری مشخصی نداشته و تنها تحت یک نام واحد به فعالیت می‌پردازند، از این‌رو شاید این تهدید تنها از جانب برخی از اعضای این گروه باشد. در هر حال باید دید که سرنوشت کلارکسون به چه ترتیب خواهد بود. جرمی کلارکسون پس از انتشار اخبار در این خصوص، در بازی هفته‌ی پیش چلسی مقابل پاریس سن ژرمن در ورزشگاه استمفورد بریج لندن حضور داشت.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین