تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

گوگل کد سرویس میزبانی پروژه‌ برای توسعه دهندگان است که در سال ۲۰۰۶ توسط گوگل ایجاد شد. گوگل دلیل تعطیلی این سرویس را استقبال کم برنامه نویسان و مهاجرت آن‌ها به گیت‌هاب اعلام کرده و قصد دارد در آینده‌ای نزدیک آن را برای همیشه از دسترس خارج کند.

گوگل در حال تعطیلی سرویس میزبانی پروژه پس از نه سال فعالیت است. این کمپانی روز گذشته امکان ایجاد پروژه جدید را در این سرویس غیر فعال کرده و از ماه آگوست سال جاری میلادی امکان اعمال تغییر در پروژه‌های فعلی را هم متوقف خواهد کرد؛ گوگل تصمیم دارد در ۲۵ ژانویه سال ۲۰۱۶ آن را کاملا از دسترس خارج کند.
گوگل در باره‌ی این تصمیم می‌گوید: زمانی که گزینه‌های زیادی برای میزبانی پروژه وجود نداشت، این پروژه را آغاز کرده اما از سال ۲۰۰۶ تاکنون سرویس‌های مشابه بسیاری مانند GitHub و Bitbucket ایجاد شده‌اند که پیشرفت و محبوبیت بسیاری نسبت به گوگل کد یافته‌اند. گوگل حدود هزار پروژه متن‌باز خود را به سرویس GitHub جهت همکاری بیشتر با توسعه‌دهندگان انتقال داده است. همچنین این کمپانی می‌گوید که از زمانی که بیشتر توسعه دهندگان به گیت‌هاب مهاجرت کرده‌اند، گوگل کد به محیطی برای انتشار اسپم و سوءاستفاده تبدیل شده است و با بررسی‌هایی که انجام داده‌اند دیگر این پروژه ارزش چندانی نداشته و باید از دسترس خارج شود.
گوگل نتوانسته با امکانات بیشتر در این سرویس با رقبای خود مقابله کند، به همین دلیل بیشتر برنامه نویسان به سرویس‌های مشابه دیگری پروژه‌های خود را انتقال دهند. توسعه‌دهندگان با استفاده از ابزارهای قرار داده شده در وبلاگ رسمی گوگل می‌توانند پروژه‌های خود را به سرویس‌های GitHub یا Bitbucket انتقال دهند


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین