تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

ساخت خودروهای الکتریک یکی از مواردی است که کمپانی‌ها اخیرا توجه زیادی به آن می‌کنند. آئودی پس از معرفی خودرو الکتریکی R8 e-Tron در نمایشگاه خودروی ژنو، حال خبر از عرضه‌ی یک SUV الکتریکی در سال ۲۰۱۸ داده است.

اولریش هکنبرگ، مهندس ارشد کمپانی آلمانی آئودی در جریان سخنرانی خود در کنفرانس سالانه‌ی آئودی اعلام کرد که این کمپانی در نظر دارد تا یک خودروی اسپورت الکتریکی را که نیروی خود را از باتری‌ها می‌گیرد، در سال ۲۰۱۸ روانه‌ی بازار کند. براساس اطلاعات ارائه شده توسط هکنبرگ، این خودروی الکتریکی که بسیار نیز جذاب خواهد بود، می‌تواند تا ۵۰۰ کیلومتر را بدون نیاز به شارژ، طی کند.
تصویر زیر نمایی از خودرویی است که آئودی در نظر دارد تا در سال ۲۰۱۸ روانه‌ی بازار کند.

آئودی این خودرو را برای رقابت با مدل ایکس تسلا که پیش‌‌تر تصاویری از آن منتشر شد، روانه‌ی بازار خواهد کرد. انتظار می‌رود تسلا مدل ایکس خود را که عرضه‌ی آن تاکنون با وقفه‌هایی همراه بوده در آینده‌ی نزدیک روانه‌ی بازار کند. انتظار می‌رود مدل ایکس تسلا بتواند مسافتی ۳۶۲ کیلومتری را بدون نیاز به شارژ طی کند. هرچند دامنه‌ی حرکت مدل ایکس تسلا از مقداری که آئودی برای خودروی خود پیش‌بینی کرده کمتر است، اما باید به این نکته اشاره کرد که تسلا خودروی خود را پیش از آئودی روانه‌ی بازار خواهد کرد.
آئودی هنوز اطلاعاتی را در خصوص قیمت این خودرو ارائه نکرده، اما با توجه به قیمت ۵۱.۹۰۰ دلاری نمونه‌ی هیبریدی Q5 می‌توان چنین نتیجه گرفت که این خودرو قیمت بالایی خواهد داشت.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین