تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

نیمه دوم اسفند ماه است و بازار غرق در فروش محصولات مختلف. هر فردی تصمیم دارد تا سال نو را با وسایل نو و جدید آغاز کند. این وسایل گاهی کوچک و نا چیز هستند و طول عمر زیادی نیز ندارند اما برخی محصولات نیز هستند که یک کالای بادوام در اقتصاد محسوب می‌شوند و قیمت نسبتا بالایی نیز دارند.

یکی از خرید‌های عید برای برخی خانواده‌ها تلویزیون نو و جدید است که هزینه بالایی را نیز برای شما فاکتور می‌کند اما تا چندین سال می‌توانید از آن استفاده کنید. امروز تصمیم داریم تا روند قیمتی در نیمه دوم اسفند ماه را از بازار تلویزیون‌ها تقدیم حضورتان کنیم تا بلکه بتوانید در خرید خود موفق‌تر باشید.
در طول ۱۰ روزی که گذشت بازار قیمتی تلویزیون فراز و نشسب زیادی داشت و در این مدت محصولاتی از سوی کمپانی ایکس ویژن و ال‌جی در اغلب موارد کاهش قیمت مشهودی داشتند که این کاهش در برخی موارد به ۱۰۰ هزار تومان نیز می‌رسید و کمتر شاهد افزایش قیمت در بازار این دو کمپانی بودیم و این افزایش قیمت تنها به دو محصول ۴۲ اینچی اختصاص داشت.
اما روند قیمتی بازار از سوی کمپانی سونی و سامسونگ تقریبا عادی بود و محصولات این شرکت اغلب در دوره قیمتی خود می‌چرخیدند که تقریبا خرید یکی از محصولات این دو کمپانی ریسک قیمتی زیادی برای شما نخواهد داشت.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین