تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

همه ساله شرکت‌ها و کمپانی‌های بزرگ که در راستا تکنولوژی فعالیت می‌کنند با حمله هکرها مواجه هستند که آسیب‌های جدی بر سیستم آن‌ها وارد می‌کنند در همین راستا شرکت‌های بزرگی به وجود آمده‌اند که در قبال گزارش باگ و آسیب پذیری‌ها مبلغی را به هکرها پرداخت می‌کنند.

مهندس سابق شرکت سیسکو آقای شاشنگ کمار متخصص امنیت شبکه، در خاطرات خود آورده است که من در سنین نوجوانی با هک کردن آشنا شدم و برای تفریح بعضی سایت‌ها را مورد حمله قرار می‌دادم و بعد‌ها با دانستن این که من می توانستم با گزارش باگ‌ها و آسیب پذیری‌ها درآمد خوبی کسب کنم شروع به این کار کردم. وی در مابقی خاطرات خود این چنین بیان می‌کند که من جوانی ۱۹ساله بودم که شب‌ها بدون وقفه و در نزدیکی امتحانات پایان ترم شروع به پیدا کردن باگ امنیتی می‌کردم و تقریبا منبع درآمدی برای من بود.
سایت‌های بزرگ همیشه در تیر رس این گونه افراد قرار می‌گیرند که در سایت‌هایی مانند یاهو، توئیتر و… آسیب‌های بزرگی از آن‌ها به جای می‌ماند. مهندس سابق شرکت سیسکو هم جزو افرادی بود که در قبال گزارش باگ‌ها پاداشتی مثل تلفن همراه و چک به مبلغ۱٫۵۰۰ دریافت می‌کرد.
امروزه کمپانی‌های بزرگ جوایز چند صد میلیون دلاری به گزارش باگ‌ها اختصاص داده‌اند که در هکر‌ها انگیزه گزارش باگ‌ها را زنده کرده است و تقریبا دیگر کمتر در سایه زندگی می‌کنند. اگر شما نیز از امینت و شبکه اطلاعاتی دارید می‌توانید وارد عمل شوید و جوایز با ارزشی را از سایت‌های مختلف دریافت کنید.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین