تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

اپل در آخرین مراسم معرفی محصولات خود، از مک‌بوک جدید رونمایی کرد و همچنین اپل‌واچ را بصورت کامل معرفی کرد. یکی از وجوه اشتراک این دو محصول، فناوری جدید لمس ترک‌پد و صفحه‌ی لمسی اپل‌واچ بود که اپل از آن با نام Force Touch نام برد. حال شنیده‌ها حاکی است که نسل بعدی آیفون نیز مجهز به قابلیت Force Touch خواهد شد.

براساس گزارش وال‌استریت‌ژورنال، اپل در نظر دارد تا از فناوری Force Touch در نسل بعدی آیفون استفاده کند. این فناوری هم‌اکنون در مک‌بوک‌های جدید و اپل‌واچ مورد استفاده قرار گرفته است.
فناوری فُرس‌تاچ میزان فشار وارد شده در زمان لمس سطح مورد نظر را که می‌تواند ترک‌پد یا صفحه‌ی نمایش لمسی باشد، سنجیده و براساس آن واکنش نشان می‌دهد. با توجه به میزان فشار وارد شده به صفحه‌ی نمایش، کاربر با گزینه‌های مختلفی به منظور صدور دستورات روبرو می‌شود.
گمانه‌ زنی‌ها حکایت از این دارد که نسل بعدی آیفون‌های اپل شبیه به نسل کنونی این گوشی‌ هوشمند خواهد بود و همچنین اپل تغییراتی را در اندازه‌ی گوشی‌های‌هوشمند خود ایجاد نخواهد کرد.
همچنین باید به اضافه شدن یک رنگ دیگر به طیف رنگ‌های مورد استفاده توسط اپل نیز اشاره کرد. گزارش‌ها حاکی است که اپل در نسل بعدی آیفون، رنگ صورتی را نیز به آیفون‌های طلایی، خاکستری و نقره‌ای اضافه خواهد کرد.
انتظار می‌رود اپل برنامه‌های خود برای تولید انبوه نسل بعدی آیفون را از ماه می میلادی آغاز کند.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین