تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

 Google PDF Viewer نام جدیدترین اپلیکیشن رسمی گوگل است که به تازگی در پلی‌استور منتشر شده و وظیفه‌ی مدیریت و نمایش فایل‌های PDF شما را به عهده خواهد داشت.

همانطور که از نام Google PDF Viewer برمی‌آید، تنها برای نمایش فایل‌های PDF کاربرد خواهد داشت. حال شاید از خود بپرسید با وجود یک نمایشگر PDF داخلی در گوگل درایو، چه نیازی به نصب این اپلیکیشن خواهید داشت. حق با شما است اما هنوز یک دلیل برای آنکه از این نرم‌افزار به سادگی عبور نکنید وجود دارد.

طی چند روز گذشته پستی در رابطه با " Android for Work " منتشر کردیم که در آن به طور کامل به این موضوع پرداختیم که هدف گوگل از این پروژه، راه‌اندازی دو پروفایل مجزا برای کاربران است، یکی جهت استفاده در محل کار و دیگری پروفایل شخصی. حال با توجه به این موضوع، وجود یک اپلیکیشن مجزا و شخصی برای استفاده در خارج از دفتر کار نیز وجود خواهد داشت که Google PDF Viewer یکی از همین اپلیکیشن‌های مجزا برای نمایش فایل‌های PDF در گوشی‌های اندروید است و در صورتی که امکان استفاده از Viewer داخلی Google Drive وجود نداشته باشد، شما قادر به استفاده از این اپلیکیشن خواهید بود.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین