تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

مدیرعامل اپل در کنفرانس معرفی محصولات جدید این شرکت آمار و ارقام خیره‌کننده‌ای را در باره‌ی فروش و استفاده از محصولات این شرکت شامل اپل‌تی‌وی، آیفون و سرویس اپل‌پی ارائه کرد.

مدیرعامل اپل، در کنفرانس امروز این شرکت اعلام کرد که ۲۵ میلیون دستگاه از اپل‌تی‌وی تا به حال به فروش رسیده است. اپل قیمت Apple TV را به ۶۹ دلار کاهش داد.آیفون نیز تا به حال ۷۰۰ میلیون دستگاه فروش داشته است. آمار خیره‌کننده‌ای که باور آن دشوار است. فروش آیفون نسبت به سال گذشته ۴۹ درصد رشد داشته است. این در حالی است که نرخ رشد صنعت سال به سال ۲۶ درصد بوده است.
تیم کوک همچنین اعلام کرد که ۹۹ درصد از مشتریان آیفون از خرید خود راضی هستند. آماری که مشتری‌مداری و وفاداری مشتریان اپل به این شرکت را نشان می‌دهد.
تیم کوک به موفقیت اپل‌پی، سرویس پرداخت موبایل این شرکت نیز اشاره کرد و گفت که تا به حال ۷۰۰ هزار مکان نسبت به استفاده از این سرویس اقدام کرده و ماشین‌های مورد نیاز برای استفاده از این سرویس در فروشگاه‌ها و اماکن تجاری آن‌ها نصب شده است.سرویس CarPlay اپل نیز موفق عمل کرده و قرار است تا پایان سال میلادی ۲۰۱۵ حداقل ۴۰ خودرو به آن مجهز شوند.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین