تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

ویلیامز از اپل امروز در کنفرانس این شرکت به ارائه‌ی اطلاعاتی در باره‌ی آیفون و نرم‌افزارهای تحت آن پرداخت و به دغدغه‌ی حریم خصوصی کاربران نیز پاسخ داد و گفت که هرگز اطلاعات شما را نگاه نمی‌کنیم.

این روزها اخبار مختلفی مبنی بر دسترسی سازمان‌های امنیتی به اطلاعات کاربران منتشر می‌شود. اپل امروز با قاطعیت گفت که تا وقتی که خود کاربران نخواهند که اطلاعات مربوط به خود را به اشتراک بگذارند اپل هرگز به آن‌ها نگاه نخواهد کرد.

اپل این موضوع را زمانی مطرح کرد که اپلیکیشن‌های مختلف مرتبط با سلامتی مانند اپلیکیشن اختصاصی برای سرطان یا دیابت را معرفی کرد که اطلاعات مربوط به بیماری‌های کاربر را ذخیره می‌کند. این‌ها اطلاعات بسیار حساس کاربران هستند و افراد هیچ علاقه‌ای ندارند که این اطلاعات در اختیار دیگران قرار گیرد.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین