تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

 در سال ۲۰۱۲ استارتاپی با نام Opho و برخواسته از شهر سان فرانسیسکو یکی از موفق ترین کمپین های کیک استارتر را برای تولید گیتاری دیجیتال با عنوان gTar تجربه کرد و توانست ظرف مدت کوتاهی ۳۵۰.۰۰۰ دلار سرمایه جمع آوری نماید.
حالا همان استارتاپ امیدوار است تا بتواند با کمک کمپینی مشابه دومین محصول خودش یعنی Keys، که در اصل یک کیبرد موسیقی به حساب می آید را به تولید انبوه برساند. کیبرد مذکور کلید هایی استاندارد و مجهز به LED دارد، از یک کنترلر ژست های حرکتی بهره می برد و باتری اش نیز دارای قابلیت شارژ مجدد است.
Idan Beck، موسس و مدیر عامل Opho، نمونه های اولیه از کیبرد مورد بحث را در اختیار رسانه ها گذاشته و می گوید این آمادگی را دارند تا آن را در تابستان پیش رو به تولید انبوه برسانند.
او می افزاید از Keys و اپلیکیشن iOS آن می توان به عنوان ابزاری برای یادگیری نواختن پیانو استفاده برد و البته اهالی دنیای حرفه ای موسیقی هم قادر هستند به صورت جدی از آن در آهنگسازی بهره بگیرند.

یکی دیگر از نکات جالب محصول مورد بحث این است که بسیار سریع و راحت می توان دو عدد از آنها را در کنار هم قرار داد و هر یک را از کیبردهایی مجزا و ۲۴ کلید بدل به یک کیبرد یکپارچه و ۴۸ کلید نمود. ضمناً امکان اتصال ماژول کنترل پانل و سایر ابزارهای جانبی به Keys هم در نظر گرفته شده است.
Beck توضیح می دهد که کیبرد تولیدی او از تکنولوژی با عنوان AMON (تکنولوژی ارتباط بی سیم فعال) بهره می برد، با کمک این تکنولوژی می توان چندین کیبرد را به صورت مغناطیسی به یکدیگر متصل کرده و یک شبکه ی ad-hoc را در بین آنها پدید آورد. وقتی کار نواختن موسیقی نیز خاتمه یافت خیلی راحت می توان آنها را از یکدیگر جدا کرده، بسیار آسان روی یکدیگر قرارشان داد و در یک کیف یا کوله پشتی حملشان کرد.

کمپانی Opho قصد دارد اینبار برای جمع آوری سرمایه به جای کیک استارتر به سراغ وب سایت Indiegogo‌ برود و کیبردهایش را در ازای صد دلار در آن پیش فروش نماید. این شرکت می افزاید بخشی از درآمد حاصل از ارائه اولیه محصولش را در اختیار نهاد های مربوط به مبارزه با بیماری ایدز قرار خواهد داد.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین